Księżna Kate, 2020
Fot. Joe Giddens/Press Association/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wiadomo, kiedy księżna Kate ogłosi czwartą ciążę?! 

To będzie hołd dla królowej Elżbiety II

Olga Figaszewska 3 marca 2021 07:52
Księżna Kate, 2020
Fot. Joe Giddens/Press Association/East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Spekulacje mediów powracają niczym bumerang. Prasa i fani brytyjskiej monarchii śledzą jej każdy krok, doszukują się w sugestii w wypowiedziach ukochanej Williama a także oznak, potwierdzających jej błogosławiony stan. Teraz jeden z tabloidów podał, że książęca para wkrótce ogłosi informację o powiększeniu się ich rodziny. Księżna Kate podobno zdecydowała, kiedy podzieli się ze światem wspaniałą nowiną!

Księżna Kate w czwartej ciąży? Kiedy ogłosi, że spodziewa się dziecka?

Co jakiś czas zagraniczna prasa podaje, że księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka i lada chwila ogłosi wiadomość. W efekcie tego, fani brytyjskiej rodziny królewskiej oczekują zaprzeczenia bądź potwierdzenia nowin i bacznie przyglądają się ukochanej Williama, analizując jej wygląd.

Książęca para Cambridge wychowuje trójkę dzieci – księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa.  Ostatnio jeden z magazynów podawał, że podobnie jak królowa, Kate chciałaby zostać mamą czwórki pociech. Podobno od dawna marzy, by jej rodzina się powiększyła. Nie chciałaby rezygnować ze swojego pragnienia, chociaż doskonale zdaje sobie sprawę, że nie najlepiej znosiła każdą z poprzednich ciąż.

Ukochana Williama cierpi na dosyć rzadką chorobę hypermesis gravidarumm, która charakteryzuje się najcięższą postacią występujących w błogosławionym stanie nudności i wymiotów. To dlatego rezygnowała z oficjalnych wystąpień. Z pewnością będzie tak i tym razem, o ile plotki okażą się być prawdziwe.

Księżna Kate, książę William, 2020
Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Jak sugeruje jeden z tabloidów, księżna Kate za kilka miesięcy ogłosi radosną wiadomość. Wybrała do tego najlepszy czas, a dokładnie czerwcowe obchody Trooping the Colour – urodziny monarchy. To tradycja, która istnieje od XVII wieku. Uroczyste obchody otwiera parada i procesja z udziałem rodziny królewskiej. Po salwach armatnich, godzinna uroczystość kończy się przelotem samolotów Królewskich Sił Powietrznych, który członkowie rodziny obserwują z balkonu.

Księżna Kate uważa, że to będzie wyjątkowy hołd dla królowej Elżbiety II. Wszyscy liczą na to, że uroczystość się odbędzie i pandemia nie pokrzyżuje planów monarchini.

„To byłby hołd dla Jej Wysokości. Kate zawsze pragnęła czwartego dziecka, a królowa często zachęcała Willsa do posiadania czworga, tak jak to zrobiła ona sama, żeby rozdzielić ciężar królewskiej odpowiedzialności”, tłumaczył informator New Idea.

Czy plotki się potwierdzą? Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie albo ich zaprzeczenie. 

Księżna Kate, książę William, księżna Kate z dziećmi na przestawieniu 2020
Fot. PA Pool/Associated Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?