Czy księżna Diana miała trzecie dziecko? tajemnica po latach ujrzała światło dzienne
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Diana miała trzecie dziecko?! Odsłonięcie pomnika wywołało falę spekulacji

„Czy księżna doczekała się córki, która się ukrywa?”, pytają internauci

Olga Figaszewska 3 lipca 2021 07:49
Czy księżna Diana miała trzecie dziecko? tajemnica po latach ujrzała światło dzienne
Fot. Rex Features/East News

Czy księżna Diana miała trzecie dziecko? Takie informacje zaczęły pojawiać się w sieci po odsłonięciu pamiątkowego pomnika „Królowej Ludzkich Serc”. Internauci snują sensacyjne teorie. Ile jest w nich prawdy? Zdaniem fanów brytyjskiej rodziny królewskiej,  tragicznie zmarła księżna miała córkę. 

Księżna Diana – odsłonięcie pomnika z okazji 60. rocznicy urodzin Królowej Ludzkich Serc

Brytyjczycy wspominają ukochaną księżną. Gdyby żyła, księżna Diana świętowałaby 1 lipca sześćdziesiąte urodziny. Z okazji wyjątkowej rocznicy odsłonięto pomnik na jej cześć, a w wydarzeniu brali udział synowie Diany. Rzeźba stanęła w ogrodach pałacu Kensington.

„Nasza matka wpłynęła na życie tak wielu ludzi. Mamy nadzieję, że posąg pomoże wszystkim tym, którzy odwiedzają Pałac Kensington, zastanowić się nad jej życiem i jej spuścizną”, pisali w opublikowanym oświadczeniu książę William i Harry. 

„Dziś, w sześćdziesiąte urodziny naszej mamy wspominamy jej miłość, siłę i charakter - cechy, które uczyniły z niej siłę dobra na całym świecie, zmieniającą i wpływającą na niezliczone życia na lepsze”, dodawali.

Zobacz też: Wielka Brytania. Harry i William na odsłonięciu pomnika Diany. Te zdjęcia mówią same za siebie!

Odsłonięcie pomnika księżnej Diany, książę Harry, książę William
Fot. DOMINIC LIPINSKI/AFP/East News

Książę William i książę Harry mają siostrę? Diana doczekała się córki?

Synowie księżnej uczestniczyli w odsłonięciu pomnika, który przedstawia Dianę, otaczającą z troską dzieci. Miał być to symbol dobroci, szacunku, troski i miłości jakimi „Królowa Ludzkich Serc” obdarzała każdego z osobna.. Księżna angażowała się w liczne akcje charytatywne i niosła pomoc dzieciom na całym świecie.

„Najważniejsze było dla mnie zrobienie czegoś dla książąt, księżniczka była postacią bardzo publiczną i pod wieloma względami ikoną, ale była czyjąś matką. Dlatego zwróciłem największą uwagę na obu książąt i ich opowieści”, mówił twórca Ian Rank-Broadley. 

Jednak dla wielu internautów rzeźba ma zupełnie inne znaczenie i przesłanie. Niektórzy dzielą się w sieci sensacyjnymi teoriami spiskowymi. Ich uwaga skupiła się na postaci dziewczynki, która pojawiła się obok figury księżnej Diany. 

Dopytywano, czy pomnik dotyczy dzieci królowej ludzkich serc i czy ukochana księżna Brytyjczyków doczekała się jednak córki, która się ukrywa poza granicami kraju. Spekulacje opierają się na niedawnych doniesieniach amerykańskich mediów. Prasa podawała, że księżna doczekała się córki, a książę William może stracić prawo do tronu.  Ta sensacyjna teoria spiskowa do dziś wywołuje ogromne emocje.

Jak wynikało wówczas z informacji publikowanych przez tabloidy, Diana miała trzecie dziecko. Córka Diany i księcia Karola podobno miała otrzymać imię Sarah, urodziła się przed 1982 rokiem i obecnie mieszka w USA. Dlaczego nie miała nigdy kontaktu z rodzicami? Przed ślubem Elżbieta II wymogła na Karolu i Dianie, by wzięli udział w badaniach płodności. Jeden z lekarzy miał zatrzymać jedno z zapłodnionych jajeczek. Córka pary miała przyjść na świat dzięki metodzie in vitro.   

Sprawdź też: Królowa ludzkich serc, celebrytka, sprytna manipulatorka. Jaka tak naprawdę była Diana?

Księżna Diana miała trzecie dziecko? Zaskakujące teorie fanów po odłonięciu pomnika Diany
Fot. Rex Features/EAST NEWS

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.