Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Timberlake: „Wychowywanie dzieci 24 godziny na dobę jest nieludzkie"

Gwiazdor opowiedział szczerze o trudach rodzicielstwa

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2020 15:51
Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images

To dla nich nietypowa sytuacja. Justin Timberlake i Jessica Biel większość czasu spędzają na planie do kolejnego filmu, albo przygotowują się do koncertów. Próbują w każdej sytuacji dostrzec pozytywy. Cieszą się z faktu, że w końcu mogli się zatrzymać i poświęcić więcej czasu najbliższym. Cała rodzina spędza bezpiecznie kwarantannę w Montanie, gdzie znajduje się ich ranczo. Justin Timberlake wielokrotnie podkreślał, że uwielbia być tatą, ale w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że ojcowskie obowiązki przerosły go podczas pandemii.

Justin Timberlake o ojcostwie i wychowaniu dziecka

Justin Timberlake od początku wspierał walkę z koronawirusem. Apelował do swoich fanów o wsparcie lokalnych społeczności. „Mam nadzieję, że zachowacie bezpieczeństwo i zdrowie. W tym szalonym czasie musimy trzymać się razem i uważać na siebie. Przejrzyjcie moje Stories, by znaleźć sposoby, w jakie możecie wspierać swoje lokalne społeczności. Chociaż w tej chwili panuje chaos i zamieszanie, jest też wiele dobra i wiele sposobów pomocy”, pisał pod koniec marca na Instagramie.

Szukasz prezentu dla swojego malucha? Oto nasze propozycje

Sam wraz z żoną i synkiem spędzają czas w swojej posiadłości. W okolicy nie mieszka wiele osób. Dzięki temu mogą pozwolić sobie na krótkie spacery. W końcu Jessica Biel i Justin Timberlake mogą się zatrzymać i budować wspaniałą relację z pięcioletnim synkiem, Silasem. Troszczą się o to, by nie obarczać go niepotrzebnym stresem w związku z pandemią koronawirusa. Chłopiec doczekał się także mini przyjęcia urodzinowego. Był tort i góra klocków Lego.

Justin Timberlake z synem, Silas
Fot. ARIS/Backgrid/East News

Ale w jednym z ostatnich wywiadów Justin Timberlake zdradził, że odczuwa teraz najbardziej trudy rodzicielstwa. „Wspólnie doszliśmy do wniosku, że wychowywanie dzieci 24 godziny na dobę jest nieludzkie. On już ma ten wyraz twarzy i myślę sobie: „No dobrze, potrzebuję 20 minut przerwy”, tłumaczył w The Morning Mash Up. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.