Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Timberlake: „Wychowywanie dzieci 24 godziny na dobę jest nieludzkie"

Gwiazdor opowiedział szczerze o trudach rodzicielstwa

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2020 15:51
Jessica Biel, Justin Timberlake
Fot. Getty Images

To dla nich nietypowa sytuacja. Justin Timberlake i Jessica Biel większość czasu spędzają na planie do kolejnego filmu, albo przygotowują się do koncertów. Próbują w każdej sytuacji dostrzec pozytywy. Cieszą się z faktu, że w końcu mogli się zatrzymać i poświęcić więcej czasu najbliższym. Cała rodzina spędza bezpiecznie kwarantannę w Montanie, gdzie znajduje się ich ranczo. Justin Timberlake wielokrotnie podkreślał, że uwielbia być tatą, ale w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że ojcowskie obowiązki przerosły go podczas pandemii.

Justin Timberlake o ojcostwie i wychowaniu dziecka

Justin Timberlake od początku wspierał walkę z koronawirusem. Apelował do swoich fanów o wsparcie lokalnych społeczności. „Mam nadzieję, że zachowacie bezpieczeństwo i zdrowie. W tym szalonym czasie musimy trzymać się razem i uważać na siebie. Przejrzyjcie moje Stories, by znaleźć sposoby, w jakie możecie wspierać swoje lokalne społeczności. Chociaż w tej chwili panuje chaos i zamieszanie, jest też wiele dobra i wiele sposobów pomocy”, pisał pod koniec marca na Instagramie.

Sam wraz z żoną i synkiem spędzają czas w swojej posiadłości. W okolicy nie mieszka wiele osób. Dzięki temu mogą pozwolić sobie na krótkie spacery. W końcu Jessica Biel i Justin Timberlake mogą się zatrzymać i budować wspaniałą relację z pięcioletnim synkiem, Silasem. Troszczą się o to, by nie obarczać go niepotrzebnym stresem w związku z pandemią koronawirusa. Chłopiec doczekał się także mini przyjęcia urodzinowego. Był tort i góra klocków Lego.

Justin Timberlake z synem, Silas
Fot. ARIS/Backgrid/East News

Ale w jednym z ostatnich wywiadów Justin Timberlake zdradził, że odczuwa teraz najbardziej trudy rodzicielstwa. „Wspólnie doszliśmy do wniosku, że wychowywanie dzieci 24 godziny na dobę jest nieludzkie. On już ma ten wyraz twarzy i myślę sobie: „No dobrze, potrzebuję 20 minut przerwy”, tłumaczył w The Morning Mash Up. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…