Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Sipowicz opublikował nieznane fotografie Kory!

Niektóre kadry chwytają za serce

Olga Figaszewska 25 września 2019 14:25
Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Niedawno minęła pierwsza rocznica śmierci Kory. Trudno pogodzić się z jej odejściem. Mąż gwiazdy, Kamil Sipowicz podzielił się z fanami wokalistki niepublikowanymi dotąd zdjęciami z rodzinnego albumu. Niektóre z kadrów chwytają za serce.

Kora na niepublikowanych, rodzinnych fotografiach

Kamilowi Sipowiczowi trudno opisać swój ból, pustkę, samotność po stracie ukochanej osoby. I tęsknotę.  W rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! podkreślał, że czas wcale nie leczy ran. ,,Czas niczego nie leczy. Wręcz odwrotnie. Im dalej, tym gorzej. Na początku człowiek posiada jakiś mechanizm obronny, nie docierają do niego rzeczy, które się wydarzają. Dopiero później, kiedy ten mechanizm przestaje działać, wszystko do niego dochodzi i jest coraz gorzej. Nikogo nie będę pocieszał, bo nie ma pocieszenia", wyznał.

Za Kamilem Sipowiczem ciągnie się chmura wspomnień i emocji… ,,Trudno się od tego odciąć. W internecie są zdjęcia Kory, filmy, fragmenty koncertów, jestem bombardowany wspomnieniami. To jest jak grzebanie palcem w żywej ranie. Ale brnę w to", wyznał wówczas.

Od kilku dni na jego instagramowym koncie pojawiają się zdjęcia z rodzinnego albumu. Kamil Sipowicz zdecydował się zamieścić je w w sieci. Kadry pokazują naturalność, uśmiech i poczucie humoru Kory. Taką ją zapamiętamy. Niektóre z nich pochodzą sprzed prawie 20 lat i zostały wykonane podczas rodzinnych wakacji czy w zaciszu domowego ogniska.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!