Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Sipowicz opublikował nieznane fotografie Kory!

Niektóre kadry chwytają za serce

Olga Figaszewska 25 września 2019 14:25
Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Niedawno minęła pierwsza rocznica śmierci Kory. Trudno pogodzić się z jej odejściem. Mąż gwiazdy, Kamil Sipowicz podzielił się z fanami wokalistki niepublikowanymi dotąd zdjęciami z rodzinnego albumu. Niektóre z kadrów chwytają za serce.

Kora na niepublikowanych, rodzinnych fotografiach

Kamilowi Sipowiczowi trudno opisać swój ból, pustkę, samotność po stracie ukochanej osoby. I tęsknotę.  W rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! podkreślał, że czas wcale nie leczy ran. ,,Czas niczego nie leczy. Wręcz odwrotnie. Im dalej, tym gorzej. Na początku człowiek posiada jakiś mechanizm obronny, nie docierają do niego rzeczy, które się wydarzają. Dopiero później, kiedy ten mechanizm przestaje działać, wszystko do niego dochodzi i jest coraz gorzej. Nikogo nie będę pocieszał, bo nie ma pocieszenia", wyznał.

Za Kamilem Sipowiczem ciągnie się chmura wspomnień i emocji… ,,Trudno się od tego odciąć. W internecie są zdjęcia Kory, filmy, fragmenty koncertów, jestem bombardowany wspomnieniami. To jest jak grzebanie palcem w żywej ranie. Ale brnę w to", wyznał wówczas.

Od kilku dni na jego instagramowym koncie pojawiają się zdjęcia z rodzinnego albumu. Kamil Sipowicz zdecydował się zamieścić je w w sieci. Kadry pokazują naturalność, uśmiech i poczucie humoru Kory. Taką ją zapamiętamy. Niektóre z nich pochodzą sprzed prawie 20 lat i zostały wykonane podczas rodzinnych wakacji czy w zaciszu domowego ogniska.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.