Robert Janowski, VIVA! marzec 2012, main topic
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Janowski odchodzi z programu „Jaka to melodia?’’!

Damian Duda 12 czerwca 2017 11:30
Robert Janowski, VIVA! marzec 2012, main topic
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Przez lata program „Jaka to melodia?’’ cieszył się wysoką oglądalnością. Fani kultowego show z pewnością nie będą zadowoleni. Jak donoszą media, to może być koniec kultowego programu! Jaki jest powód decyzji? Znamy odpowiedź!

Zobacz też: Robert Janowski o intymnej relacji z żoną. Jakie sekrety małżeństwa zdradził w książce?

„Jaka to melodia?’’ — koniec programu

Nikt nie spodziewał się, że „dobra zmiana’’ w Telewizji Polskiej dotknie Roberta Janowskiego. Władze stacji chciały zmienić formułę kultowego programu. Jak donosi dwutygodnik „Flesz’’, gospodarz show został zaproszony do dyrekcji TVP2.

Usły­szał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosen­ki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapraszać do studia’’, zdradza informator magazynu.

Janowski postawił się władzom stacji. Gospodarz programu nie wyobrażał sobie prowadzić show w zmienionej formule.

Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była nieła­twa decyzja, bo przecież w tym roku miał świętować 20-­lecie „Jaka to melodia?”, kontynuuje informator „Flesza’’.

„Jaka to melodia?’’ — pierwszy odcinek

4 września 1997 r. — ta data na zawsze zapisze się na kartach historii polskiej telewizji. Od samego początku muzyczne show realizowane jest na amerykańskiej licencji. Pierwszym „nieoficjalnym’’ prowadzącym program był aktor Jacek Borkowski. Jednak odcinki z jego udziałem nigdy nie zostały wyemitowane.

Przeczytaj też: O miłości, muzyce i życiowych porażkach. „Przypadki” Roberta Janowskiego

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?