Robert Janowski, Makary Janowski, trening piłkarzy, wrzesień 1999 roku
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum
Dzieci gwiazd

Sam pracuje na własny rachunek, ojciec nie przyszedł na jego ślub. Syn Roberta Janowskiego nie mówi o ich relacjach

Makary Janowski zawodowo poszedł w ślady ojca

Aleksandra Frankowska 20 czerwca 2024 08:51
Robert Janowski, Makary Janowski, trening piłkarzy, wrzesień 1999 roku
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Robert Janowski ma jedynego syna, który otrzymał oryginalne imię, Makary. Mężczyzna ma już 36 lat i związał się z branżą filmową, chociaż nigdy nie wykorzystywał do swojego sukcesu nazwiska ojca. Makary Janowski jest reżyserem i bardzo chroni swoją prywatność. O relacjach z ojcem nie mówi. Robert Janowski również nie jest wylewny na ten temat, chociaż wiemy, że nie pojawił się na drugim ślubie syna. Czy to może oznaczać, że nie jest między nimi najlepiej?

Kim jest Makary Janowski?

Makary Janowski jest owocem namiętnego związku Roberta Janowskiego i Katarzyny Kalicińskiej. Przed laty poznała ich ze sobą mama Janowskiego. Była przekonana, że jej syn i Kalicińska stworzą idealną parę.

ZOBACZ TEŻ: Pojawiła się publicznie, wywołała zaniepokojenie. Mowa ciała Williama mówi wszystko o stanie Kate?

Makary Janowski z mamą Katarzyną Kalicińską.jpeg
Fot. Instagram @kasiakali

Nie myliła się. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kalicińska zresztą przedstawiła go Józfowiczowi, który dał mu główną rolę w "Metrze". Związek rodziców Makarego niestety nie przetrwał i kiedy chłopiec miał zaledwie 3 lata, wszystko się rozpadło. Drugim mężem Kalicińskiej i jednocześnie ojczymem Makarego został Dariusz Goczała, który zapewnił mamie i dziecku piękny dom, pełen rodzinnego ciepła. Makary ukończył studia filmowe w Stanach Zjednoczonych i został reżyserem. 

Makary Janowski nad morzem .jpeg
Fot. Instagram @kasiakali

Relacje Makarego Janowskiego i Roberta Janowskiego

Katarzyna Kalicińska robiła wszystko, aby relacje między nią, a Robertem Janowskim były dobre ze względu na ich syna. Czas jednak wszystko zweryfikował i Makary niezbyt często ma kontakt ze swoim ojcem. Chociaż brał on czynny udział w organizacji pierwszego ślubu syna, na drugim (Makary rozwiódł się z pierwszą żoną) ojciec już się nie pojawił. Z jakich powodów? Tego nie wiadomo.

ZOBACZ TEŻ: Rzadko mówi o życiu uczuciowym. Tym razem Magdalena Cielecka zaskoczyła wyznaniem o swoim związku

W sieci próżno szukać ich wspólnych zdjęć, a sami cenią sobie prywatność i nie mówią o sobie publicznie. Być może to tylko gra pozorów, a rzeczywistość jest inna. Jedno jest pewne. Makary z roku na rok jeszcze bardziej umacnia nazwisko Janowskich w branży filmowej i ojciec z pewnością jest z niego dumny. 

Źródło: ShowNews

Robert Janowski, ART CUP 2023 - Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd, 26.08.2023 rok
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.