Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc
Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi trafiła do szpitala we Włoszech. „Spędziłam tam całą noc”. Co jej dolega?

„Zdecydowanie nie jestem w najlepszej formie”

Marta Nawacka 20 maja 2022 10:57
Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Po zakończeniu pracy na planie Hotel Paradise Klaudia El Dursi wróciła do Polski. Nie zwolniła jednak tempa i chwilę później zaangażowała się w kolejny projekt – promowanie znanej marki bielizny. W tym celu wybrała się do Włoch. Niestety zobowiązania zawodowe prezenterki przerwała nagła wizyta w szpitalu, w którym spędziła całą noc.

Klaudia El Dursi: łączy pracę z macierzyństwem

Klaudia El Dursi sławę zdobyła po udziale w programie Top Model. Show nie wygrała, ale drzwi do świata show-biznesu stanęły przed nią otworem. Obecnie jest szczęśliwą mamą dwóch synów, a jednocześnie spełnia się zawodowo. Pierwszą pociechę modelka urodziła w wieku 20 lat i, jak sama mówiła, bardzo szybko chciała zostać mamą. „Koleżanki z liceum powiedziały mi później, że wiedziały, że tak będzie, bo przez całą szkołę mówiłam o dzieciach i że szybko chcę zostać mamą. Byłam gotowa na dziecko. Zawsze tego pragnęłam. Wiedziałam, że jak zostanę młodą mamą, będę miała z dzieckiem dobry kontakt", wyznała w wywiadzie dla VIVY!. Dziś jej kariera wciąż nie zwalnia, a po zakończonej pracy na planie Hotelu Paradise prezenterka zaangażowała się w kolejny projekt.

Czytaj też: Nina Terentiew podsumowała życie miłosne Michała Wiśniewskiego. „Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą”

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Klaudia El Dursi spędziła noc w szpitalu

Niedługo po powrocie z Panamy Klaudia El Dursi wyruszyła do Włoch, by wziął udział w kampanii promującej bieliznę znanej marki. W swoich mediach społecznościowych podzieliła się wyjątkowymi ujęciami z z Positano. Niedługo później okazało się, że bajkowe widoki przerwał prezenterce pobyt w szpitalu, do którego trafiła wieczorem. Kobieta miała spędzić w placówce całą noc, nie zdradziła jednak, co jej dolega. „Dzisiaj zdecydowanie nie jestem w najlepszej formie, wieczorem trafiłam do szpitala i spędziłam tam całą noc (nie martwcie się - wszystko pod kontrolą). Tym samym w ogóle nie spałam, dlatego musiałabym nadrobić podczas przygotowań do sesji”, napisała w swojej relacji na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że następnego dnia poczuła się już lepiej. Na Instagramie podzieliła się z obserwującymi relacją, w której pokazała kulisy swojej pracy. Przyznała, że nieprzespana noc daje się jej we znaki, ale dzięki pomocy profesjonalistów niebawem nie będzie po niej śladu. „Spokojnie, twarda sztuka ze mnie i nawet bez snu dźwignę wszystko. Tutaj, co prawda, jeszcze lekko nieprzytomna, ale zaraz będę nówka sztuka”, napisała Klaudia El Dursi w swojej relacji. Prezenterce życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz także: Sandra Kubicka wielokrotnie starała się o dziecko. Przez chorobę nie mogła zajść w ciążę

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.