Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz
z życia gwiazd

Nina Terentiew podsumowała życie miłosne Michała Wiśniewskiego. „Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą”

Doceniła go natomiast jako… ojca

Marcjanna Maryszewska 19 maja 2022 11:59
Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz

Nina Terentiew i Michał Wiśniewski znają się do lat. Polska dziennikarka doskonale pamięta wszystkie jego związki, a tych na przestrzeni lat nie brakowało. Muzyk bowiem ma za sobą cztery nieudane małżeństwa. Jak podsumowała je prezenterka? Okazuje się, że nie ma w tym temacie najlepszego zdania. Z jej ust padły gorzkie słowa.

Wszystkie związki Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski nigdy nie stronił od pokazywaniem swojego życia prywatnego zaraz obok kariery muzycznej. Nie da się ukryć, że budziło to ciągłe zainteresowanie wokalistą, a on sam zapisał się w pamięci nie tylko wiernych fanów. Dziś pamięta się nie tylko o jego hitowych kawałkach, ale również czterech bardzo głośnych małżeństwach.

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013

Pierwszą żoną muzyka była Magda Femme. Para nie doczekała się dzieci i po rozwodzie niechętnie wspominali swój związek. Później Michał Wiśniewski ożenił się z Mandaryną. Uroczyste wesele transmitowane było na żywo, a oni sami zapisali się w historii jako pierwsza power couple. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci: Xaviera i Fabienne.

Zobacz: Wzięli ślub na biegunie, dziś są skłóceni. Oto historia relacji Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Trzecią żoną była Anna Świątczak, z którą doczekał się dwóch córek: Vivienne i Etiennette. Czwarte małżeństwo z Dominiką Tajner, choć bezdzietne, trwało aż 7 lat! Piąty ślub wziął zaś z niezwiązaną z show-biznesem Polą. Para poznała się przez internet a obecnie wychowują wspólnie synka Falco Amadeusa i wygląda na to, że muzyk w końcu zaznał u boku ukochanej prawdziwego szczęścia.

Nina Terentiew, VIVA
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Nina Terentiew o małżeństwach Michała Wiśniewskiego

O ile wcześniejsze związki wokalisty Ich Troje były bardzo medialne, tak wiążąc się z Polą postanowił mocniej zadbać o prywatność. Ślubem pochwalił się dopiero po ceremonii, wcześniej trzymając go długi czas w tajemnicy. Jednak zdaje się, że nie każdy wierzy w przemianę muzyka... Nina Terentiew wyznała w rozmowie z „Faktem”, że dziwi ją, jak kobiety mogą chcieć wybierać artystę za męża. Sama uważa go za niewystarczająco dojrzałego do tej roli.

Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to niestety udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie jak idzie” - oznajmiła prezenterka.

Jednak choć nie ocenia dobrze małżeństw Michała Wiśniewskiego, tak dyrektor programowa stacji Polsat ma zupełnie odmienne zdanie o nim jako ojcu. „Na szczęście on jest absolutnie najlepszym ojcem. Naprawdę kocha wszystkie swoje dzieci i jest skłonny zrobić dla nich zrobić wszystko. Bardzo go za to cenię” - podsumowała.  

Sprawdź również: Xavier Wiśniewski pracuje u taty. Ile zarabia? „Zawsze mogą być wyższe stawki…”

Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ
Michał Wiśniewski, VIVA! 2013

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.