Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski pokazał żonę. Pola zachwyca urodą! 

„Piękna, naturalna i prawdziwa”, piszą fani

Olga Figaszewska 26 lutego 2021 07:49
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski buduje swoje szczęście u boku ukochanej żony, Poli. Para pobrała się w ubiegłym roku, a niedawno powitała na świecie synka. I chociaż gwiazdor do tej pory nie miał wielu tajemnic przed swoimi fanami, a większość związków była mediana, to teraz lider Ich Troje, stara się chronić swoje życie prywatne. Michał Wiśniewski zrobił wyjątek i na Instagramie po raz pierwszy zamieścił zdjęcie z żoną. Pola Wiśniewska zachwyca urodą!

Michał Wiśniewski na wspólnym zdjęciu z żoną, Polą

Michał Wiśniewski niewiele mówi na temat swojego nowego związku. Z ukochaną Polą połączyła go wyjątkowa nić zrozumienia i podobne doświadczenia. Para poznała się za pośrednictwem aplikacji randkowej. Wokalista w 2020 roku po raz piąty wziął ślub. Jak donosiły media uroczystość miała skromny i symboliczny charakter, a młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina.

 Żona Michała Wiśniewskiego ceni sobie prywatność, trzyma się z dala od blasku fleszy, unika wywiadów i pozowania do zdjęć. „Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie”, wyjaśniał Michał Wiśniewski. Para buduje swoje szczęście. Wokalista i jego wybrana są skupieni na swojej relacji, a niedawno przyszedł na świat ich synek. 

Od czasu do czasu w mediach społecznościowych lider Ich Troje pokazywał zdjęcia z Polą, ale za każdym razem jego ukochana ukrywała swoją twarz pod maseczką. Teraz było inaczej!

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawił się kadr, na którym widzimy żonę artysty. Pola zachwyca urodą! Fani wokalisty nie mogli przejść obojętnie obok tej fotografii.

„Pani Pola bardzo urodziwa”, „Pola jest bardzo piękna. Pozdrawiam serdecznie ciebie Michale oraz. Pole ”, „pięknie Pani wygląda na czerwonym tle.. ”, „Wow piekna naturalna i prawdziwa❤️szczescia wam zycze", czytamy.  

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewski, piąta żona Wiśniewskiego
Fot. Instagram @michalwisniewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…