Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski pokazał żonę. Pola zachwyca urodą! 

„Piękna, naturalna i prawdziwa”, piszą fani

Olga Figaszewska 26 lutego 2021 07:49
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski buduje swoje szczęście u boku ukochanej żony, Poli. Para pobrała się w ubiegłym roku, a niedawno powitała na świecie synka. I chociaż gwiazdor do tej pory nie miał wielu tajemnic przed swoimi fanami, a większość związków była mediana, to teraz lider Ich Troje, stara się chronić swoje życie prywatne. Michał Wiśniewski zrobił wyjątek i na Instagramie po raz pierwszy zamieścił zdjęcie z żoną. Pola Wiśniewska zachwyca urodą!

Michał Wiśniewski na wspólnym zdjęciu z żoną, Polą

Michał Wiśniewski niewiele mówi na temat swojego nowego związku. Z ukochaną Polą połączyła go wyjątkowa nić zrozumienia i podobne doświadczenia. Para poznała się za pośrednictwem aplikacji randkowej. Wokalista w 2020 roku po raz piąty wziął ślub. Jak donosiły media uroczystość miała skromny i symboliczny charakter, a młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina.

 Żona Michała Wiśniewskiego ceni sobie prywatność, trzyma się z dala od blasku fleszy, unika wywiadów i pozowania do zdjęć. „Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie”, wyjaśniał Michał Wiśniewski. Para buduje swoje szczęście. Wokalista i jego wybrana są skupieni na swojej relacji, a niedawno przyszedł na świat ich synek. 

Od czasu do czasu w mediach społecznościowych lider Ich Troje pokazywał zdjęcia z Polą, ale za każdym razem jego ukochana ukrywała swoją twarz pod maseczką. Teraz było inaczej!

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawił się kadr, na którym widzimy żonę artysty. Pola zachwyca urodą! Fani wokalisty nie mogli przejść obojętnie obok tej fotografii.

„Pani Pola bardzo urodziwa”, „Pola jest bardzo piękna. Pozdrawiam serdecznie ciebie Michale oraz. Pole ”, „pięknie Pani wygląda na czerwonym tle.. ”, „Wow piekna naturalna i prawdziwa❤️szczescia wam zycze", czytamy.  

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewski, piąta żona Wiśniewskiego
Fot. Instagram @michalwisniewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?