Klaudia El Dursi
Fot. Instagram/@klaudia_el_dursi
O TYM SIĘ MÓWI

Klaudia El Dursi tęskni za najbliższymi: „Nie chciałabym narażać dzieci, teściów”

Zobaczy ich dopiero po odbyciu kwarantanny

Olga Figaszewska 23 marca 2020 12:45
Klaudia El Dursi
Fot. Instagram/@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi, prowadząca Hotel Paradise czeka na powrót do Polski. Była uczestniczka Top Model przebywa na razie na Bali, gdzie trwały zdjęcia do programu. Ze względu na pandemię koronawiusa zanim gwiazda spotka się z rodziną, musi odbyć dwutygodniową kwarantannę. Jak się czuje?

Klauda El Dursi czeka na powrót do rodziny 

Pandemia koronawirusa opanowała świat. Na razie wszystkim trudno jest przystosować się do nowej rzeczywistości. Ze względu na wyjątkową sytuację, ekipa programu zaprzestała wycieczek w turystyczne miejsca i spędza czas na terenie hotelu, we własnym towarzystwie. A jak czuje się prowadząca Hotel Paradise? Czy ma jakieś obawy?

,,W ostatnim czasie bywa różnie. Ale powiem szczerze, jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, jesteśmy tutaj całkiem bezpieczni. Ponieważ lokalizacja, w której się znajdujemy, jest zupełnie oddalona od wszelkich turystycznych miejsc, większych miasteczek. Jesteśmy my, a dookoła nas same pola ryżowe i nic poza tym", wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Because of you 💙 #missyousomuch

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Klaudia El Dursi najbardziej tęskni za rodziną. Najbliżsi odwiedzili ją na kilka tygodni i mieli znów pojawić się na wyspie, ale obostrzenia na to nie zezwalają. 

,,Postanowiliśmy wspólnie, że lepiej i bezpieczniej będzie, jak zostaną w Polsce. Teraz jest ze mną mama - nowa grupa wsparcia. Miała wrócić trochę wcześniej, ale postanowiłam ją troszkę przetrzymać ze względów bezpieczeństwa. Lepiej mi będzie, jak razem ze mną wróci do Polski, niż miałaby sama podróżować w takich wątpliwych warunkach", zdradza w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Ekipa programu powróci do Polski już 24 marca, ale zanim wrócą do swoich rodzin będą musieli odbyć dwutygodniową kwarantannę. To będzie dla nich bardzo trudny czas. Ale Klaudia El Dursi podkreśla, że zdrowie jej najbliższych jest dla niej najważniejsze. 

,,Jest taki przymus. Ale nawet jakby nie było to obowiązkowe, to zostałabym 14 dni odizolowana, ponieważ nie chciałabym narażać dzieci, teściów", dodała gwiazda.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z nadzieją na lepsze jutro..

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#thatview ❤️💋

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.