Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
z życia gwiazd

Kinga Rusin tak naprawdę nie jest jedynaczką. Kim jest przyrodni brat gwiazdy telewizji? 

Rodzeństwo poróżnił przed laty spadek po zmarłym ojcu…

Marcjanna Maryszewska 17 marca 2023 18:02
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

O członkach swojej rodziny zawsze wypowiada się z czułością. Kinga Rusin nie ukrywa, że najbliższych zawsze stawia na pierwszym miejscu. Jest jednak jedna osoba, na temat której gwiazda od lat twardo milczy. Chodzi o jej młodszego, przyrodniego brata… Dlaczego rodzeństwo straciło kontakt?

Kinga Rusin ma przyrodniego brata. To owoc drugiego związku jej ojca

O życiu prywatnym celebrytki media rozpisują się od lat. Pod lupę brane są zwłaszcza jej relacje rodzinne oraz miłosne... Gwiazda od kilku lat związana jest z prawnikiem Markiem Kujawą, w przeszłości związana była z Tomaszem Lisem, z którym doczekała się dwóch córek, Igi i Poli. Wiele razy wspominała również o swoich ukochanych rodzicach — nadzwyczaj piękna więź łączy ją z ukochaną mamą. Z kolei jej ojciec, Paweł Rusin, zmarł 17 listopada 2005 roku.

Pomimo iż zostawił on małą Kingę oraz jej mamę, po latach znów pojawił się w życiu córki. Gwiazda telewizji w wywiadach czule wspominała ukochanego tatę. „Pewnego dnia posypał głowę popiołem, wrócił. Potem już był obecny w moim życiu, bardzo mi pomagał. […] Gdybym miała zrobić bilans wkładu w moje życie mojej mamy i mojego taty, to mama była mi naprawdę opoką i wsparciem. Ale myślę, że później ojciec się zrehabilitował. Na koniec zostały te dobre wspomnienia”, mówiła w wywiadzie dla Gali. Zawsze mogła liczyć na jego wsparcie i dobre słowo.

CZYTAJ TAKŻE: Była dzieckiem, gdy odszedł. Po latach odbudowali więź. Tak Kinga Rusin mówiła o relacji z ojcem

Ojciec Kingi Rusin związał się w międzyczasie z nową partnerką. Jak się okazuje, miłość ta przyniosła Pawłowi Rusinowi drugie dziecko… Jednak gwiazda nigdy nie wspominała, że ma przyrodniego brata. Jaką tajemnicę skrywa rodzina?

Kinga Rusin straciła kontakt z przyrodnim bratem. Co ich poróżniło?

Po śmierci Pawła Rusina sytuacja stała się wręcz dramatyczna. Ojciec celebrytki bowiem zapisał niemal cały swój majątek na córkę, co doprowadziło do konfliktu z drugą rodziną zmarłego. Jak donosił w przeszłości magazyn Na Żywo, brat gwiazdy — Tomasz — od zawsze sprawiał swojej mamie ogromne problemy wychowawcze. Nieustannie wchodził również w konflikty z prawem. Rodzinna tragedia jedynie pogłębiła negatywne zachowania...

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: On zrobił dla niej tatuaż, ona zawsze wierzyła w jego niewinność. Taka jest relacja Tomasza Komendy z mamą

„Mieszkał na Woli z matką. Borykająca się z depresją po śmierci Pawła Rusina kobieta niewiele mogła mu pomóc. Nie mógł też liczyć na duży spadek po ojcu, gdyż większość cennych rzeczy, które ten po sobie zostawił, przypadła jego przyrodniej siostrze. Podobno zgodnie z ostatnią wolą, którą wypowiedział ustnie przy świadkach” — podał wówczas tygodnik.

Kinga Rusin od lat nie ma kontaktu z przyrodnim bratem, który w przeszłości wyemigrował do innego kraju. Obecnie brakuje medialnych doniesień o tym, co dzieje się z Tomaszem i jak wygląda jego życie. Z kolei prezenterka od lat utrzymuje, że jest jedynaczką… Czy kiedykolwiek nastąpi szansa na pojednanie rodzeństwa?  

Źródło: JastrząbPost.pl, rozrywka.dziennik.pl

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.