Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

„Klara jest dzieckiem z nieba’’, Kinga Rusin dała się zauroczyć córeczce Anny i Roberta Lewandowskich

Damian Duda 28 sierpnia 2017 16:00
Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska

W ostatni weekend, po raz pierwszy po porodzie, Anna Lewandowska udzieliła wywiadu. Żona Roberta Lewandowskiego, w rozmowie z Kingą Rusin, opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie od momentu, kiedy na świecie pojawiła się mała Klara. Zamieszanie w mediach wywołały nie tylko słowa wypowiedziane przez młodą mamę. Uwagę przykuła również wypowiedź prezenterki TVN-u.

Zobacz też: „Patrząc na jego ambicje...’’. Czy Robert Lewandowski przejdzie na sportową emeryturę?

Kinga Rusin o Klarze Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy chronią wizerunku swojego dziecka. Para przez dłuższy czas nie udzieliła dłuższego wywiadu, a ich wypowiedzi na temat rodzicielstwa są — mówiąc wprost — bardzo oszczędne. Mimo że fotoreporterzy nie odstępują ich na rok, Lewandowscy starają się zachować jak najwięcej prywatności. W trakcie rozmowy trenerka rozwiała wszelkie wątpliwości. Pomimo astronomicznych zarobków swojego męża, małą Klarą zajmują się wyłącznie rodzice. W wychowywaniu córki pomagają im również babcie, które czasem wspiera jedna znajoma Lewandowskich. Tym samym żona piłkarza zdementowała plotki na temat kilku niań, których zadaniem miało być pilnowanie małej Klary.

W ostatnim czasie media w całej Polsce zastanawiają się, jaka naprawdę jest mała Klara. Kinga Rusin, jako jedna z nielicznych osób z show-biznesu, widziała kilkumiesięczną córkę Lewandowskich. W porannym programie „Dzień Dobry Wakacje’’ prezenterka zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara.

„Klara jest dzieckiem z nieba, jest dzieckiem super grzecznym. Potwierdzam, że przeuroczy, uśmiechnięty dzidziuś. Bardzo grzeczny. Takie momenty trzeba wykorzystać, kiedy dziecko jeszcze nie chodzi i nie jest bardzo kłopotliwe, można robić mnóstwo różnych rzeczy i przy okazji wychowywać dziecko’’, powiedziała prezenterka.

Przeczytaj też: „Nie mam niani!’’. W pierwszym wywiadzie po porodzie Anna Lewandowska dementuje doniesienia mediów

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.