Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

„Klara jest dzieckiem z nieba’’, Kinga Rusin dała się zauroczyć córeczce Anny i Roberta Lewandowskich

Damian Duda 28 sierpnia 2017 16:00
Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska

W ostatni weekend, po raz pierwszy po porodzie, Anna Lewandowska udzieliła wywiadu. Żona Roberta Lewandowskiego, w rozmowie z Kingą Rusin, opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie od momentu, kiedy na świecie pojawiła się mała Klara. Zamieszanie w mediach wywołały nie tylko słowa wypowiedziane przez młodą mamę. Uwagę przykuła również wypowiedź prezenterki TVN-u.

Zobacz też: „Patrząc na jego ambicje...’’. Czy Robert Lewandowski przejdzie na sportową emeryturę?

Kinga Rusin o Klarze Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy chronią wizerunku swojego dziecka. Para przez dłuższy czas nie udzieliła dłuższego wywiadu, a ich wypowiedzi na temat rodzicielstwa są — mówiąc wprost — bardzo oszczędne. Mimo że fotoreporterzy nie odstępują ich na rok, Lewandowscy starają się zachować jak najwięcej prywatności. W trakcie rozmowy trenerka rozwiała wszelkie wątpliwości. Pomimo astronomicznych zarobków swojego męża, małą Klarą zajmują się wyłącznie rodzice. W wychowywaniu córki pomagają im również babcie, które czasem wspiera jedna znajoma Lewandowskich. Tym samym żona piłkarza zdementowała plotki na temat kilku niań, których zadaniem miało być pilnowanie małej Klary.

W ostatnim czasie media w całej Polsce zastanawiają się, jaka naprawdę jest mała Klara. Kinga Rusin, jako jedna z nielicznych osób z show-biznesu, widziała kilkumiesięczną córkę Lewandowskich. W porannym programie „Dzień Dobry Wakacje’’ prezenterka zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara.

„Klara jest dzieckiem z nieba, jest dzieckiem super grzecznym. Potwierdzam, że przeuroczy, uśmiechnięty dzidziuś. Bardzo grzeczny. Takie momenty trzeba wykorzystać, kiedy dziecko jeszcze nie chodzi i nie jest bardzo kłopotliwe, można robić mnóstwo różnych rzeczy i przy okazji wychowywać dziecko’’, powiedziała prezenterka.

Przeczytaj też: „Nie mam niani!’’. W pierwszym wywiadzie po porodzie Anna Lewandowska dementuje doniesienia mediów

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.