Karolina Pisarek, Marta Gajewska-Komorowska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Karolina Pisarek, Paweł Deląg czy bracia Collins? Kto wygra „Ameryka Express”?

Już dzisiaj wielki finał programu TVN!

Konrad Szczęsny 27 maja 2020 18:44
Karolina Pisarek, Marta Gajewska-Komorowska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Tygodnie zmagań, trudne zadania, łzy, wielka radość i... finał! W trzynastym odcinku „Ameryka Express” o laur zwycięstwa powalczą trzy najlepsze pary: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Paweł Deląg z synem Pawłem Delągiem Juniorem oraz Grzegorz i Rafał Collinsowie. Jedna z nich odpadnie tuż przed ostatnim etapem wyścigu. Kto wygra? Sprawdź, co będzie działo się w ostatnim odcinku programu!

Finał Ameryka Express 2020: co nas czeka? Przebieg

Tuż przed finałem z show TVN pożegnali się Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Tym samym stało się jasne, kto zmierzy się w wielkim finale, którego emisja już dzisiaj, 27 maja 2020 roku na antenie stacji. Jak będzie przebiegał?

Pierwsze zadanie ostatniego dnia wyścigu „Ameryka Express” będzie polegało na zebraniu wszystkich składników potrzebnych do wykonania tradycyjnego dla Ameryki Południowej dania o nazwie arepa. Natychmiast po wykonaniu kolumbijskich bułeczek pary będą musiały odnaleźć hasło, dzięki któremu uda im się wsiąść do motorówek i popłynąć w kierunku kolejnej misji.

Szybkie łodzie dowiozą uczestników na karaibską, rajską plażę, gdzie będzie czekało na nich zadanie sprawnościowe. Nie trzeba dodawać, że pływanie oraz celny rzut to umiejętności podstawowe dla każdego finalisty „Ameryka Express”. Prosto z plaży uczestnicy wylądują w środku miasta, gdzie będą musieli błyskawicznie przeistoczyć się w sprzedawców lodów, przejść się z koszem owoców na głowie i odnaleźć klucz do apartamentu, gdzie będzie ukryty ostatni Amulet w tym sezonie.

Potem wyścig przyspieszy jeszcze bardziej. Szalona gonitwa po zakorkowanej Cartagenie w poszukiwaniu kolejnych wskazówek dotyczących lokalizacji mety będzie najbardziej wyczerpującym fizycznie i psychicznie zadaniem w całej serii. W końcu pierwsza para, która odnajdzie prowadzącą i wielcy wygrani kolejnej edycji programu „Ameryka Express” będą mogli odetchnąć z ulgą i odtańczyć radosny taniec zwycięstwa.

Kto nimi zostanie?

Ameryka Express: finaliści. Kim są Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska?

O wszystkich uczestnikach finału pisaliśmy już w innych miejscach. Paweł Deląg i jego syn byli bohaterami sesji w dwutygodniku VIVA!, zaś bracia Collins opowiedzieli nam o swoim niełatwym życiu w relacji na żywo na InstaStories w ramach cyklu „Zostań w domu”.

A co wiemy o trzeciej parze? Karolina Pisarek to laureatka drugiego miejsca w piątej edycji „Top model”, która w stacji TVN była emitowana w 2015 roku. Lepszy od niej okazał się wówczas tylko Radosław Pestka. Urodziła się 16 sierpnia 1997 roku, więc niebawem skończy 23 lata. Po udziale w show świetnie odnalazła się w świecie modelingu, wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych oraz pojawiła się na kilku planach reklamowych.

Ostatnio głośno było o jej życiu uczuciowym. Pod koniec ubiegłego roku rozstała się po dwóch latach z modelem, sportowcem i aktorem z Manili Danielem Kenji Matsunagiem. Podobno nie był w stanie dochować jej wierności... Jednak już kilka miesięcy później, w lutym, okazało się, że serce Karoliny Pisarek ponownie zabiło szybciej. Jej wybrankiem jest Jaime Camara - brazylijski kierowca wyścigowy, który w 2008 roku startował w serii IndyCar w wyścigach Conquest Racing. Starszy od Karoliny Pisarek o 17 lat mężczyzna opublikował wówczas na InstaStories zdjęcie, na którym modelka mocno go przytula. „Pierwsze walentynki i już nie mogę oddychać. Kocham cię skarbie”, napisał w sieci. 

A kim jest Marta Gajewska-Komorowska, towarzyszka finalistki „Top model” w „Ameryka Express”? To także modelka. Ma na koncie udział w kilku doskonale znanych reklamach telewizyjnych dla takich marek, jak Carlo Rossi, Wedel, Bebiko, jak również pojawiła się w teledyskach, m.in. Pezeta do utworu „Piroman”.

O jej życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Prowadzi aktywnie konto na Instagramie @gajapowerbank, które obserwuje blisko 40 tysięcy osób! Przed startem w programie było ich niemal czterokrotnie mniej. 

Obie panie w „Ameryka Express” dały się poznać jako zgodny duet, któremu nie brakuje sił, wytrwałości i determinacji. Czy to one sięgną po zwycięstwo? Przekonamy się już dzisiaj około 23.00!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.