Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Pisarek znów jest zakochana. Romantyczne zdjęcie przedostało się do sieci

Kto jest nowym wybrankiem modelki? Jest od niej o 17 lat starszy!

Redakcja VIVA! 16 lutego 2020 13:56
Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Dwa miesiące minęły od rozstania Karoliny Pisarek z Danielem Kenji Matsunagą. Filipiński model miał według relacji anonimowych źródeł nie pozostawać wierny naszej gwieździe. Kochanków dzieliła też ogromna różnica, jeśli chodzi o miejsca zamieszkania. 22-latka, która niedawno w Dzień Dobry TVN, wydawała się roztrzęsiona po rozstaniu, znów jest zakochana…

Karolina Pisarek z nowym chłopakiem – zdjęcia. Kim jest Jaime Camara?

Choć uczestniczka Top model nie podzieliła się samodzielnie informacją o nowym związku, to wyręczył ją w tym jej nowy partner. To Jaime Camara - brazylijski kierowca wyścigowy, który w 2008 roku startował w serii IndyCar w wyścigach Conquest Racing. Starszy od Karoliny Pisarek o 17 lat mężczyzna opublikował na InstaStories zdjęcie, na którym modela mocno go przytula. „Pierwsze walentynki i już nie mogę oddychać. Kocham cię skarbie”, napisał Camara w sieci. 

Z kolei Karolina Pisarek nie tłumacząc, kto jest autorem sfotografowanych prezentów, umieściła na Instagramie zdjęcie walentynkowego bukietu i balona, które trafiły w jej ręce… Jaime to ten sam mężczyzna, który pojawił się w Miami, gdzie niedawno modelka imprezowała wraz z Sandrą Kubicką na jachcie. W internecie pojawiły się filmy, na których Karolina Pisarek całuje się z tajemniczym przystojnym mężczyzną. Dziś wiadomo, że nie był to nikt przypadkowy, a właśnie kierowca wyścigowy. Na co dzień Brazylijczyk wychowuje 11-letniego synka - Luccę.

Przypomnijmy, że po rozstaniu z poprzednim chłopakiem, modelka z trudem opowiadała o kulisach rozstania. „Daniel pokazał mi dużo dobrego, mieliśmy te same wartości, tak samo dbamy o rodzinę, jesteśmy chrześcijanami. Dużo szczęścia było w tym związku, na pewno, niestety mieliśmy inny pogląd na związek”, mówiła w Dzień Dobry TVN. „Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę”, dodała na wizji.

Karolinie i Jaime’emu życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze. 

\Jaime Camara, Karolina Pisarek
Fot. Instagram

Jaime Camara, Karolina Pisarek
Fot. Instagram

Jaime Camara, syn
Fot. Instagram

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.