Bartek Kotschadoff
Fot. East News
TELEWIZJA

Nowa twarz w polskim show-biznesie. Kim jest Bartek Kotschedoff? 

Bartek Kotschedoff gościem w programie Kuby Wojewódzkiego

Gabriela Czernecka 20 marca 2018 16:30
Bartek Kotschadoff
Fot. East News

Bartłomiej Kotschedoff - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? Bodo, Historia Roja, W spirali, Druga Szansa, O mnie się nie martw to tylko nieliczne produkcje, w jakich mieliśmy okazję go zobaczyć. Najnowszy film z udziałem Bartka Kotschedoffa Atak paniki w ubiegłym roku trafił na ekrany naszych telewizorów. O tym aktorze zaczyna być głośno. Kim jest Bartek Kotschedoff? Poznajcie bliżej nową twarz w polskim kinie!

Kim jest Bartek Kotschedoff?

Bartek Kotschedoff to aktor, którego od lat możemy obserwować w polskich produkcjach. Bartek Kotschedoff pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego, ma 30 lat, a na koncie wiele ról filmowych. Zagrał m.in. w filmie Bodo, Historia Roja, W spirali czy Hardkor Disko oraz w serialach: O mnie się nie martw, Druga Szansa, Bodo, Wojenne dziewczyny, Wataha czy Komisarz Alex.

W 2013 roku za spektakl Pływalnia został doceniony nagrodą podczas 31. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, a w 2016 roku otrzymał wyróżnienia pozaregulaminowe za filmy Zadania elementarne i NRD podczas Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych. Uwagę widzów szczególnie przykuł w serialu Bodo, dzie wcielił się w Adolfa Dymszę. 

Bartłomiej Kotschedoff: Atak paniki

Swoją przygodę na małym ekranie zaczął w serialu Majka w 2009 roku, z kolei na wielkim ekranie zadebiutował w 2012 roku w Historii Roja. Bartek Kostchedoff ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralna w Krakowie. Pasjonuje się szermierką japońską, boksem i aikido.

W ubiegłym roku do kin wszedł film z udziałem Bartka Kotschadoffa, Atak Paniki. U boku Magdaleny Popławskiej, Artura Żmijewskiego i Grzegorza Damięckiego, aktor wciela się w filmie w Miłosza, chłopaka opętanego grami komputerowymi.  

Bartek Kotschedoff u Kuby Wojewódzkiego

W 6 odcinku show Kuby Wojewódzkiego zobaczymy Sławomira Zapałę i Bartka Kotschedoffa. Kim jest Sławomir Zapała? To nowa gwiazda polskiego show-bzinesu. Zaczynał jako aktor. Na koncie ma role w takich produkcjach jak: Prawo Agaty, Ojciec Mateusz, Czas Honoru, Blondynka czy Pod Mocnym Aniołem. W 2015 roku postanowił poświęcić się bardziej rozwojowi kariery muzycznej. Został wokalistą muzyki rock-polo. Najpopularniejszą piosenką Sławomira jest Miłość w Zakopanem, którą obejrzało ponad 128 milionów wyświetleń.

U Kuby Wojewódzkiego pojawi się wraz żoną, Magdaleną Kajrowicz. Wraz z nimi na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie Bartek Kotschedoff, aktor Ataku Paniki czy serialu Bodo. Po tym odcinku z pewnością nie będzie osoby, która nie będzie wiedziała, kim jest Bartek Kotschedoff.  

Bartek Kottschedoff u Kuby Wojewódzkiego
Fot. Facebook @Kuba Wojewódzki TVN

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.