URODZINY GWIAZD

Buntownik, wieczny Piotruś Pan, miłośnik aut. Kuba Wojewódzki kończy 54 lata. EKSKLUZYWNE VIDEO

Damian Duda 2 sierpnia 2017 11:30

Mimo że tego nie lubi, wszyscy wypominają mu, ile ma lat. Choć wiek Kuby Wojewódzkiego nie jest tajemnicą, dziennikarz pytany o to, kiedy przyszedł na świat, odpowiada w charakterystyczny dla siebie sposób — zmienia rok, miesiąc lub dzień swoich urodzin.

 

Zobacz też: Pobił Chodakowską i Lewandowską. Ile Kuba Wojewódzki dostaje za jeden post na Instagramie?

 

Kuba Wojewódzki — życie prywatne

 

Jakub Władysław Wojewódzki przyszedł na świat 2 sierpnia 1963 r. w Koszalinie. Od dzieciństwa sprawiał problemy wychowawcze zarówno rodzicom, jak i nauczycielom. Siedział w ławce sam. Najwierniejszy był swojej… szkole średniej. W liceum spędził aż sześć lat. W tym dwa w pierwszej klasie i dwa w trzeciej. Groziło mu także, że będzie powtarzał czwartą klasę, ale dyrektor szkoły stwierdził, że już tego nie zniesie.

 

Pracę w telewizji rozpoczął w TVP1. Następnie prowadził program „Halo-Gramy’’ w Polsacie. Od września 2002 r. prowadzi swój autorski program „Kuba Wojewódzki’’. Początkowo talk-show było na antenie Polsatu. Jednak we wrześniu 2006 r. prezenter przeszedł do stacji konkurencyjnej. Od tego momentu jest nazywany „Królem TVN-u’’.

 

Przy każdej możliwej okazji chętnie podkreśla, że jest aktorem. W marcu 2010 roku zadebiutował w sztuce Woody’ego Allena w Teatrze 6 Piętro. W tym przypadku spotkał się z falą krytyki ze strony środowiska aktorskiego. Tuż przed Euro2012 wspólnie ze swoim kolegą z eteru Michałem Figurskim opowiedzieli na antenie żart o Ukrainkach. Sprawą zainteresowało się ukraińskie MSZ, a na Eskę ROCK zostały nałożone kary finansowe.

 

O jego życiu prywatnym nie wiemy zbyt wiele. Najdłużej był związany z Anną Muchą. Natomiast od 2013 r. partnerką Kuby Wojewódzkiego jest modelka Renata Kaczoruk.


Życzymy Kubie Wojewódzkiemu stu lat!

 

Przeczytaj też: „Rząd nie ma prawa decydować o moim życiu”. Krystyna Janda ostro o polityce u Kuby Wojewódzkiego

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.