Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wiadomo już, kiedy na świat przyjdzie trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama!

Weronika Kostyra 17 października 2017 16:55
Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Fot. East News

 

Kiedy urodzi księżna Kate? Trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama pojawi się na świecie już w przyszłym roku. Jeszcze niedawno wszystkich zaskoczyła informacja o tym, że para książęca spodziewa się trzeciego dziecka. Teraz już wiadomo, kiedy kolejny członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat!

 

Kiedy urodzi się dziecko Williama i Kate

Pałac Kensington właśnie podał w oficjalnym oświadczeniu, że kolejny następca tronu powinien urodzić się w kwietniu 2018 roku. My już nie możemy doczekać się rodzeństwa księcia George'a i małej Charlotte!

 

 

Nie wiadomo jeszcze, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka, lecz nieoficjalnie spekuluje się, że będzie to córeczka. Są już nawet propozycje imienia, jakie zostanie jej nadane. Kate zapowiedziała też, że tym razem zamierza urodzić w domu, aby zapewnić sobie i rodzinie maksymalną prywatność, z dala od dziennikarzy.

 

Książę WilliamKsiężna Kate o tym, że spodziewają się potomka poinformowali 4 września. Pojawiły się też dowcipne plotki, że decyzję na ten temat podjęli... podczas wizyty w Polsce. Od tamtej pory księżna przez pewien czas nie pokazywała się publicznie, ponieważ tak jak w poprzednich ciążach cierpi na poranne mdłości. Nie mogła nawet odprowadzić synka do szkoły w jego pierwszym dniu. Ostatnio jednak poczuła się lepiej i wprost promienieje!

 

Zobacz także: Najnowsze zdjęcia Księżnej Kate z Misiem Paddingtonem właśnie podbijają Internet!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.