Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wiadomo już, kiedy na świat przyjdzie trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama!

Weronika Kostyra 17 października 2017 16:55
Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Fot. East News

 

Kiedy urodzi księżna Kate? Trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama pojawi się na świecie już w przyszłym roku. Jeszcze niedawno wszystkich zaskoczyła informacja o tym, że para książęca spodziewa się trzeciego dziecka. Teraz już wiadomo, kiedy kolejny członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat!

 

Kiedy urodzi się dziecko Williama i Kate

Pałac Kensington właśnie podał w oficjalnym oświadczeniu, że kolejny następca tronu powinien urodzić się w kwietniu 2018 roku. My już nie możemy doczekać się rodzeństwa księcia George'a i małej Charlotte!

 

 

Nie wiadomo jeszcze, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka, lecz nieoficjalnie spekuluje się, że będzie to córeczka. Są już nawet propozycje imienia, jakie zostanie jej nadane. Kate zapowiedziała też, że tym razem zamierza urodzić w domu, aby zapewnić sobie i rodzinie maksymalną prywatność, z dala od dziennikarzy.

 

Książę WilliamKsiężna Kate o tym, że spodziewają się potomka poinformowali 4 września. Pojawiły się też dowcipne plotki, że decyzję na ten temat podjęli... podczas wizyty w Polsce. Od tamtej pory księżna przez pewien czas nie pokazywała się publicznie, ponieważ tak jak w poprzednich ciążach cierpi na poranne mdłości. Nie mogła nawet odprowadzić synka do szkoły w jego pierwszym dniu. Ostatnio jednak poczuła się lepiej i wprost promienieje!

 

Zobacz także: Najnowsze zdjęcia Księżnej Kate z Misiem Paddingtonem właśnie podbijają Internet!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.