Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Fot. East News
ZE ŚWIATA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Alicja, Aleksandra, a może... Jak będzie miało na imię trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama? Już wiadomo!

Gabriela Czernecka 22 września 2017 14:00
Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Fot. East News

 

Na temat trzeciej ciąży księżnej Kate co rusz mnożą się pytania. Choć do oficjalnej wiadomości nie podano, jakiej płci będzie dziecko Kate i Williama, w kuluarach mówi się, że księżna urodzi dziewczynkę. Jak będzie mieć na imię trzecie dziecko księżnej Kate? Kiedy poród? Dziennikarze i bukmacherzy mają swoje typy!

 

Polecamy: „To było marzenie Kate”. Znamy płeć dziecka Kate i Williama! Chłopiec czy dziewczynka? Już wiadomo!

 

Trzecia ciąża księżnej Kate: termin i  data porodu

Księżna Kate i książę William oficjalnie potwierdzili, że oczekują narodzin trzeciego dziecka. Do tej pory  nie wiadomo, czy para spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Dziennikarze dotarli do tego, że księżna Kate urodzi dziewczynkę. Poza tą wiadomością, nic nie było wiadomo. Jak donoszą brytyjscy dziennikarze,  trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama przyjdzie na świat między marcem a majem. Podobno, tak jak w przypadku Charlotte i George’a, księżna będzie miała do dyspozycji skrzydło londyńskiego szpitala św. Marii. Dzięki temu będzie mogła najszczęśliwsze chwile przeżywać z dala od fotoreporterów. 

 

Zobacz: Książę William jest zaniepokojony stanem zdrowia księżnej Kate?!

 

Trzecie dziecko Kate i Williama: imię

Trwają także spekulacje na temat imienia trzeciego dziecka Kate i Williama. Co ciekawe, firmy bukmacherskie mają kilka swoich propozycji. Ich zdaniem trzecie „Royal Baby” będzie nosiło jedno z następujących imion: Alicja, Aleksandra, Elżbieta lub Wiktoria. Dlaczego akurat takie? Alicja  to imię drugiej córki królowej Wiktorii oraz imię babci księcia Filipa. Propozycja imienia Elżbieta miałaby być na cześć babci, królowej Elżbiety II. Imię Wiktoria po babci Elżbiety II, królowej Wiktorii oraz imię Aleksandra po prababci Elżbiety II. Czy faktycznie któreś z tych imion będzie brane pod uwagę?

 

Niewykluczone. Przypomnijmy, że dzieci brytyjskiej pary królewskiej otrzymują potrójne lub poczwórne imiona. Tak było w przypadku pierwszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Prawnuczek królowej Elżbiety II nazywa się George Alexander Louis, czyli Jerzy Aleksander Ludwik, z kolei drugie dziecko księżnej Kate nazywa się Charlotte Elizabeth Diana, czyli Karolina Elżbieta Diana. Co ciekawe, książę William ma aż cztery imiona: William (Wilhelm) Arthur Philip Louis, podobnie jak jego jego brat, Harry Charles Albert David oraz ojciec, książę Karol Philip Arthur George. Jak twierdzą bukmacherzy, przy takim zapotrzebowaniu przynajmniej jedno z tych imion na pewno zostanie użyte. Które?

 

Jak donosi brytyjska gazeta „OK!”, para spodziewa się dziewczynki. Płeć dziecka poznali w dniu, kiedy książę George poszedł do szkoły, czyli 7 września. Co ciekawe już wybrali nawet imię. Trzecie dziecko księżnej Kate i Williama będzie miało na imię Alice! Czy faktycznie? Na razie pozostaje nam poczekać na oficjalny komunikat pary królewskiej. Przy narodzinach księcia George'a para podała informację w dniu narodzin dziecka. Podobnie było w przypadku księżniczki Charlotte. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej na potwierdzenie imienia trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama muszą więc poczekać jeszcze parę miesięcy.

 

Fot. ONS

 

Książę George i księżniczka Charlotte, księżna Kate i William
Fot. East News

 

Kate i William, księżna Kate, książę William, ślub książęcej pary
Fot. Getty Images

 

Polecamy: Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów! Czy księżna Kate i książę William podjęli decyzje o posiadaniu trzeciego dziecka w Polsce?

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.