księżna Kate i książę William w Polsce
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książę William jest zaniepokojony stanem zdrowia księżnej Kate?!

Damian Duda 6 września 2017 14:00
księżna Kate i książę William w Polsce
Fot. East News

 

Informacja o trzeciej ciąży księżnej Kate wywołała sensacje na całym świecie. Jednak najwięcej emocji wzbudziła ostatnia wypowiedź księcia Williama, który opowiedział o problemach zdrowotnych swojej żony. Co jej dolega? 

 

Przeczytaj też: Dlaczego nigdy nie dostaniesz autografu księżnej Kate?

Trzecia ciąża księżnej Kate 

W mediach od dawna spekulowano o tym, że książęca para zdecyduje się na trzecie dziecko. Plotki na temat trzeciej ciąży przybrały na znaczeniu, kiedy księżna trafiła na ostry dyżur.  Osoby z otoczenia rodziny królewskiej twierdzą, że Kate jest już w 12 tygodniu ciąży. Jeżeli te doniesienia się potwierdzą, żona następcy tronu była przy nadziei w trakcie lipcowej podróży do Polski. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane dwa dni temu, kiedy do mediów trafiło oficjalne oświadczenie Pałacu Kensington. 

 

 

 

Ze względu na złe samopoczucie, księżna Kate będzie musiała ograniczyć swoje obowiązki i wystąpienia publiczne. Książę William wziął udział w konferencji na temat zdrowia psychicznego. Po zakończonym spotkaniu zebrani goście składali gratulacje na ręce następcy tronu. 

 

„Dziękuję, jest pani bardzo uprzejma. Tak, to bardzo dobre wieści (...). Chcemy pozwolić Katherine najpierw oswoić się z tą sytuacją, potem będziemy świętować. Zawsze na początku jest trochę lęku, ale Kate czuje się dobrze’’, powiedział książę William. 

 

Z powodu mdłości księżna Kate musiała odwołać poniedziałkową wizytę w centrum dziecięcym w Londynie. 

„Akt warszawski’’

Kiedy podczas wizyty w Warszawie księżna Kate żartowała, że muszą z księciem Williamem mieć więcej dzieci, nikt nie traktował jej słów poważnie. Brytyjski dziennik „The Sun’’ uważa, że trzecie dziecko książęcej pary zostało poczęte... w Polsce. Nazwano to „aktem warszawskim’’. W trakcie przyjęcia, które zostało zorganizowane w Łazienkach Królewskich w Warszawie, księżna Kate w kieliszku miała wino, którego nie piła... Myślicie, że w trakcie pobytu w Polsce książęca para wiedziała, że spodziewa się trzeciego dziecka? 

 

księżna Kate, książę William, The Sun
Fot. Materiały prasowe

Dzieci książęcej pary

Księżna Kate i książę William są już rodzicami dwójki dzieci. 22 lipca 2013 r. na świat przyszedł George. Natomiast 2 maja 2015 r. urodziła się księżniczka Charlotte. „Jestem bardzo skoncentrowany na roli ojca. Traktuję moje obowiązki bardzo serio”, wyznał w jednym z wywiadów William. Z całą pewnością Kate i William są wspaniałymi rodzicami.

 

Zobacz też: To ona stylizowała księżną Dianę, a teraz jej marka ubiera księżną Kate. Kim była Catherine Walker?

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.