Olga Figaszewska 17 października 2017 11:30
1/5
Księżna Kate, Miś Paddington, Książę Harry, Książę Wiliam
Copyright @East News
1/5

W ostatnim czasie księżna Kate starała się zwolnić tempo. Zrezygnowała z większości  obowiązków z powodu złego samopoczucia. Księżna uskarża się na uciążliwe przypadłości. Cierpi na rzadką chorobę - niepowściągliwe wymioty ciężarnych. Jednak tym razem, zdecydowała się zrobić wyjątek!

 

Zobacz też: Ta informacja wywołała poruszenie wśród Brytyjczyków! Księżna Kate i jej siostra, Pippa Middleton urodzą tego samego dnia?!

Polecamy też: Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…

 

Księżna Kate tańczy z Misiem Paddingtonem

Na szczęście księżna coraz lepiej znosi ciążę i wraz z księciem Williamem i Harrym pojawiła się na stacji Paddington w ramach akcji charytatywnej Charities Forum. To jej drugie oficjalne wyjście od momentu ogłoszenia ciąży. Przyszła mama wygląda kwitnąco! To już czwarty miesiąc i brzuszek jest już coraz bardziej widoczny. Jednak euforię u Brytyjczyków wywołał taniec księżnej z Misiem Paddingtonem. Bohater kultowej już bajki, zaprosił księżną do tańca. Fotoreporterom udało się uchwycić na zdjęciach uroczy taniec Misia i  Kate na londyńskiej stacji. Księżna najwyraźniej bawiła się świetnie!

 

 

#katemiddleton #duchessofcambridge #royalfamily

Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀DUCHESS OF CAMBRIDGE (@katemiddletonvideos)

 

W ubiegłym tygodniu księżna Kate pojawiła się w towarzystwie Williama i Harry'ego w londyńskim Buckingham Palace, gdzie odbyło się spotkanie z psychologami i psychiatrami z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

 

Zobacz też: Księżna Kate po raz pierwszy pojawiła się publicznie po tym, jak ogłoszono, że jest w trzeciej ciąży! Wybrała suknię swojej ulubionej marki. Jakiej?

 

Zobacz też: Kate Middleton podjęła decyzję w związku z porodem! Czy powróci do tradycji brytyjskiej monarchii? 


Zdjęcia tańczącej Kate z najpopularniejszym misiem w Wielkiej Brytanii, znajdziecie w naszej galerii! Zapraszamy!

 

3/5
Księżna Kate, Miś Paddington, Książę Harry, Książę Wiliam
Copyright @East News
3/5
4/5
Księżna Kate, Miś Paddington, Książę Harry, Książę Wiliam
Copyright @East News
4/5

Księżna Kate i Miś Paddington tańczą na londyńskiej stacji!

 

Zobacz też: Kate Middleton podjęła decyzję w związku z porodem! Czy powróci do tradycji brytyjskiej monarchii? 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.