Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Fot. East News
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Ta informacja wywołała poruszenie wśród Brytyjczyków! Księżna Kate i jej siostra, Pippa Middleton urodzą tego samego dnia?!

Olga Figaszewska 14 października 2017 12:00
Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Fot. East News

Marzenie sióstr właśnie się spełniła! Księżna Kate i jej siostra, Pippa są w ciąży. Media wciąż zaskakują nas kolejnymi rewelacjami i relacjonują ich każdy krok. Tym razem, spekuluje się, że obie urodzą w tym samym czasie! Nie trudno się domyślić, że informacja wywołała wśród Brytyjczyków ogólne poruszenie i niesamowitą euforię! W końcu to trzecie dziecko ukochanej księżnej i pierwsze dziecko jej siostry!

 

Zobacz też: Kate Middleton podjęła decyzję w związku z porodem! Czy powróci do tradycji brytyjskiej monarchii? 

 

Księżna Kate i Pippa Middleton urodzą tego samego dnia?!

 

Jeszcze przed rokiem, mówiło się o tym, że siostry planują zajść w ciążę w tym samym czasie. Podobno to było jedno z ich wspólnych marzeń. Dlaczego?  „OK Magazine” donosił wówczas: „Są ze sobą bardzo blisko i już jako dziewczynki marzyły, że ich dzieci będą w tym samym wieku”. A teraz okazuje się, że prawdopodobnie urodzą w tego samego dnia! Tak przynajmniej twierdzi „The Sun”. „Najpierw zwykła dziewczyna poślubia prawdziwego księcia, podbija serca wszystkich ludzi na całym świecie, a teraz jednego dnia rodzi ze swoją jedyną siostrą”, informuje źródło tabloidu.

 

Księżna Kate, dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej, Brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images

 

Zobacz: To już oficjalne: księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka! 

Zobacz też: Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama zmieni sukcesję brytyjskiego tronu! Co na to książę Harry?

 

Trzecia ciąża księżnej Kate i pierwsze dziecko Pippy!

Nie do końca było wiadomo, czy William i Kate zdecydują się na trzecie dziecko. O  tym, że księżna spodziewa się potomka poinformował przedstawiciel pałacu, publikując oświadczenie na oficjalnej stronie. Podobno płeć dziecka jest już pewna. Para dostała już wyniki badania, które miało je potwierdzić. Magazyn „In Touch”, powołując się na swoje źródła podał, że książęca para spodziewa się... dziewczynki! „To było marzenie KateOna zawsze chciała mieć dwie córki i syna, tak jak jej własna matka”, mówi informator magazynu.

 

Fot. East News

 

Co ciekawe, Pippa Middleton i James Matthews również spodziewają się córeczki. Siostra  księżnej nie ukrywała, że chce zajść w ciążę zaraz po ślubie. „Widzi mnóstwo przyszłych mam wokół siebie z małymi brzuszkami i ma nadzieję, że jej również uda się pozostać aktywną jak najdłużej”, twierdził kilka miesięcy temu informator serwisu Woman’s Day Australia. „Założenie rodziny to coś, o czym rozmawiali z Jamesem od dawna, jeszcze na długo przed ślubem”, mówiła „US Weekly” bliska osoba z otoczenia Pippy.

 

Siostry Middleton mieszkają bardzo blisko siebie. Już cieszą się na wspólne zakupy i przygotowania do narodzin dzieci. „Pippa na pewno będzie chciała korzystać z rad starszej siostry, która jest prawdziwą encyklopedią, jeśli chodzi o wiedzę na temat dzieci!”, twierdzą ich znajomi. „Jest bardzo zaangażowaną ciocią i ma świetny kontakt z Georgem i Charlotte, zawsze chętnie się z nią bawią! Rodzina i bliscy są przekonani, że będzie wspaniałą matką”, mogliśmy niedawno przeczytać na „US Weekly”. 

 

Polecamy też: To on skradł serce młodszej siostrze księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Zobacz też: Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…


Czy doniesienia o porodzie okażą się być prawdziwe? Przekonamy się już wkrótce!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.