Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Skrzynecka i jej córka Alikia w takich samych stylizacjach! „Wyglądacie jak siostry”

Czy 9-latka jest podobna do mamy?

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2021 13:00
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Niemal dziesięć lat temu w listopadzie 2011 roku na świat przyszła długo wyczekiwana pociecha Marcina Łopuckiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Parze narodziła się córeczka, która otrzymała niecodzienne imię Alikia. Dziewczynka dorasta nie na oczach kamer, bo rodzice strzegą jej prywatności. Czasem jednak dzielą się rodzinnymi zdjęciami, z których dowiadujemy się, że 9-latka rośnie jak na drożdżach. Podobna do mamy?

Alikia Łopucka i Kasia Skrzynecka w takich samych sukienkach

Od około tygodnia Katarzyna Skrzynecka z bliskimi wypoczywa w ukochanej Grecji. Domem gwiazdy na kilka dni stała się wyspa Kreta i to właśnie tam powstało wczoraj zdjęcie, którym ulubienica widzów Polsatu podzieliła się w sieci.

Na fotografii, która poruszyła internautów widzimy Marcina Łopuckiego obejmującego dwie najbliższe mu osoby – żonę Kasię i córkę Alikię. Mama i córka ubrane są w takie same sukienki! To sprawiło, że wielbiciele talentu aktorki zaczęli porównywać obie panie. „Dziewczyny, wyglądacie jak siostry”; „Śliczna córeczka!”, to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Tak Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętowali  12. rocznicę ślubu!

Alikia Łopucka w dzieciństwie – archiwalne zdjęcia

W osobnym poście gwiazda Twoja twarz brzmi znajomo pokazała, jak jej córka zmieniła się przez 5 lat. Internauci mogli przyjrzeć się porównaniu fotografii wykonanych teraz i w 2016 roku.

Czy coraz bardziej przypomina mamę, jak sugerują niektórzy? 

Sprawdź też: 9-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej ma... starszą siostrę! 25-latka to prawdziwa piękność

Alikia z mamą i tatą dziewięć lat temu

dziwne imiona dzieci gwiazd
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.