Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Skrzynecka i jej córka Alikia w takich samych stylizacjach! „Wyglądacie jak siostry”

Czy 9-latka jest podobna do mamy?

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2021 13:00
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Niemal dziesięć lat temu w listopadzie 2011 roku na świat przyszła długo wyczekiwana pociecha Marcina Łopuckiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Parze narodziła się córeczka, która otrzymała niecodzienne imię Alikia. Dziewczynka dorasta nie na oczach kamer, bo rodzice strzegą jej prywatności. Czasem jednak dzielą się rodzinnymi zdjęciami, z których dowiadujemy się, że 9-latka rośnie jak na drożdżach. Podobna do mamy?

Alikia Łopucka i Kasia Skrzynecka w takich samych sukienkach

Od około tygodnia Katarzyna Skrzynecka z bliskimi wypoczywa w ukochanej Grecji. Domem gwiazdy na kilka dni stała się wyspa Kreta i to właśnie tam powstało wczoraj zdjęcie, którym ulubienica widzów Polsatu podzieliła się w sieci.

Na fotografii, która poruszyła internautów widzimy Marcina Łopuckiego obejmującego dwie najbliższe mu osoby – żonę Kasię i córkę Alikię. Mama i córka ubrane są w takie same sukienki! To sprawiło, że wielbiciele talentu aktorki zaczęli porównywać obie panie. „Dziewczyny, wyglądacie jak siostry”; „Śliczna córeczka!”, to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Tak Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętowali  12. rocznicę ślubu!

Alikia Łopucka w dzieciństwie – archiwalne zdjęcia

W osobnym poście gwiazda Twoja twarz brzmi znajomo pokazała, jak jej córka zmieniła się przez 5 lat. Internauci mogli przyjrzeć się porównaniu fotografii wykonanych teraz i w 2016 roku.

Czy coraz bardziej przypomina mamę, jak sugerują niektórzy? 

Sprawdź też: 9-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej ma... starszą siostrę! 25-latka to prawdziwa piękność

Alikia z mamą i tatą dziewięć lat temu

dziwne imiona dzieci gwiazd
Fot. Piotr Porębsky/Metaluna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…