Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda pokazała czułe zdjęcie z partnerem

,,Jest pięknie, gdy mamy siebie”

Olga Figaszewska 6 marca 2020 12:45
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda znalazła miłość. Bizneswoman od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Kim jest jej ukochany? Niedawno zakochani wybrali się na wakacje! Widoki robią wrażenie!

Katarzyna Niezgoda z nowym partnerem  

Połączyły ich podobne zainteresowania i doświadczenie zawodowe. „Kiedy słońce już zajdzie… Miłość jest w powietrzu”, podpisała jedno z pierwszych wspólnych zdjęć Katarzyna Niezgoda.  Miłość ją uskrzydla i dodaje energii. W rozmowie z Faktem podkreślała: „Każda kobieta marzy o białej sukni i ślubie, ja również. Gdy podejmuje się decyzję o ślubie, jest to na pewno dla kobiety niesamowity moment. Domyślam się też, jak przyjemna musi być sama ceremonia”. Kim jest jej partner?

Jej ukochany to menadżer i biznesmen, Paweł Markiewicz. Niedawno rozpoczął przygodę z aktorstwem. Na swoim koncie ma m.in. występy w serialu Zawsze Warto i Chyłka.

Para postanowiła wyjechać na wakacje. Spędzają cudowne chwile w Bejrucie. Na Instagramie Katarzyna Niezgoda zamieściła fotografię ze swoim wybrankiem, którą opatrzyła podpisem: „Jest pięknie… Gdy mamy siebie”.

Fani gwiazdy są zachwyceni.  W licznych komentarzach życzą parze samych cudownych chwil i cieszą się jej szczęściem! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.