Zobacz jej niesamowitą metamorfozę!

Olga Figaszewska 24 marca 2019 09:58

Katarzyna Niezgoda w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Bizneswoman wykonała ogromną pracę nad sylwetką. Gwiazda pojawiła się niedawno na premierze w Teatrze Kwadrat i po raz kolejny zachwyciła swoich fanów!

Katarzyna Niezgoda o swojej metamorfozie

Po rozstaniu z Tomaszem Kammelem długo nie pojawiała się na salonach. W końcu powróciła - zupełnie odmieniona! Zrewolucjonizowała swoje życie,  zgubiła zbędne kilogramy i dziś otwarcie mówi o swoim szczęściu! Na rynku pojawiał się również książka, w której Katarzyna Niezgoda postanowiła zainspirować inne kobiety do walki o siebie. Nigdy nie ukrywała, że od dawna zmagała się z nadwagą.

„Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach  i byłam naprawdę szczupła to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moja psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera.

(…)

Teraz na przykład powiedziałam sobie: „Pora schudnąć”, ponieważ mogę poświecić sobie więcej czasu, nie jestem od nikogo zależna zawodowo, nie muszę tak dbać o karierę jak kiedyś. Myślę, że taka mądrość życiowa przychodzi z czasem, kiedyś chciałam wszystko robić bardzo szybko i od razu, a najlepiej ogarniać kilka spraw naraz”, mówiła  Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie VIVY!.

Kilka dni temu Katarzyna Niezgoda pojawiła się na premierze spektaklu Teatru Kwadrat, Wrócę przed północą. Na czerwonym dywanie gwiazda zaprezentowała się w czarnej kreacji, która idealnie podkreśliła jej figurę i zgrabne nogi. Nie da się ukryć, że wygląda kwitnąco i jest coraz szczuplejsza!

1/7
Katarzyna Niezgoda
Copyright @ VIPHOTO/East News
1/7

Katarzyna Niezgoda wygląda zachwycająco! 

2/7
Katarzyna Niezgoda
Copyright @ VIPHOTO/East News
2/7

 Gwiazda pojawiła się niedawno na premierze w Teatrze Kwadrat.

3/7
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
3/7

Kilka miesięcy temu internauci nie szczędzili jej komplementów pod fotografiami w bikini.

4/7
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
4/7

Potem pojawiła się w czerwonej kreacji na Balu Pracodawców czym wywołała prawdziwe poruszenie!

5/7
Katarzyna Niezgoda
Copyright @Instagram/@kasia.niezgoda
5/7

Jej metamorfoza robi wrażenie!

6/7
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Copyright @Iza Grzybowska
6/7

Katarzyna Niezgoda w sesji VIVY! w 2018 roku

7/7
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Copyright @Iza Grzybowska
7/7

Katarzyna Niezgoda w sesji VIVY! w 2018 roku

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.