Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda nigdy wcześniej nie była aż tak szczupła! Fani w szoku

Świąteczne zdjęcie gwiazdy wywołało mnóstwo emocji

Rafał Kowalski 22 grudnia 2018 19:28
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Podczas gdy większość z nas przygotowuje właśnie świąteczne potrawy i zastanawia się, jak wejdzie po Bożym Narodzeniu w sylwestrowe kreacje, Katarzyna Niezgoda na najnowszym zdjęciu zachwyca szczupłą sylwetką. Musimy przyznać, że nigdy nie widzieliśmy gwiazdy w tak świetnej formie…

Świąteczne zdjęcie Katarzyny Niezgody

Znana bizneswoman złożyła pod fotografią życzenia swoim wielbicielom. „Kochani bądźcie zdrowi i szczęśliwi w te święta”, czytamy na Instagramie. Większość obserwatorów Pani Kasi w komentarzach zwróciło jednak większą uwagę na jej wygląd. „OMG! Ale nogi!!!”, „Wygląda pani kwitnąco” czy „Pani Kasiu jest Pani coraz młodsza” to tylko niektóre z komplementów, które odszukaliśmy pod postem. Wszystkie bardzo trafione!

Dieta Katarzyny Niezgody

A jaki jest sekret gwiazdy, że tak świetnie się czuje i prezentuje? Kilka miesięcy temu Katarzyna Niezgoda zdradziła nam, jak udało się jej osiągnąć tak piękną sylwetkę. „Wróciłam do gry w tenisa, na który nigdy nie miałam czasu. Wróciłam też do siłowni. Na początku nie było tak różowo… Miałam rożne wzloty i upadki, ale jakoś udało mi się wytrwać. Najtrudniej było z dietą i jedzeniem, ponieważ jestem łakomczuchem. Lubię dobrze jeść i ładnie podane potrawy, zresztą sama też gotuję. Najtrudniej więc mi było przejść na dietę”, mówiła w VIVIE! w lutym.

Gwiazda zdradziła nam też przy okazji rozmowy, jak dokładnie wyglądają jej posiłki. „Wyeliminowałam słodycze, cukier, pieczywo, gluten, wszystko co niezdrowe. Jem w małych ilościach właściwie wszystko, poza tym produktami, które wymieniłam, ale nie jem też mięsa i ryb. Tylko białko roślinne – to wystarczy”, opowiadała nam Katarzyna Niezgoda.

I znów sprawdza się zasada, że przede wszystkim żyć trzeba zdrowo i z dużą dawką silnej woli. Której zazdrościmy… 

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?