Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda nigdy wcześniej nie była aż tak szczupła! Fani w szoku

Świąteczne zdjęcie gwiazdy wywołało mnóstwo emocji

Rafał Kowalski 22 grudnia 2018 19:28
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Podczas gdy większość z nas przygotowuje właśnie świąteczne potrawy i zastanawia się, jak wejdzie po Bożym Narodzeniu w sylwestrowe kreacje, Katarzyna Niezgoda na najnowszym zdjęciu zachwyca szczupłą sylwetką. Musimy przyznać, że nigdy nie widzieliśmy gwiazdy w tak świetnej formie…

Świąteczne zdjęcie Katarzyny Niezgody

Znana bizneswoman złożyła pod fotografią życzenia swoim wielbicielom. „Kochani bądźcie zdrowi i szczęśliwi w te święta”, czytamy na Instagramie. Większość obserwatorów Pani Kasi w komentarzach zwróciło jednak większą uwagę na jej wygląd. „OMG! Ale nogi!!!”, „Wygląda pani kwitnąco” czy „Pani Kasiu jest Pani coraz młodsza” to tylko niektóre z komplementów, które odszukaliśmy pod postem. Wszystkie bardzo trafione!

Dieta Katarzyny Niezgody

A jaki jest sekret gwiazdy, że tak świetnie się czuje i prezentuje? Kilka miesięcy temu Katarzyna Niezgoda zdradziła nam, jak udało się jej osiągnąć tak piękną sylwetkę. „Wróciłam do gry w tenisa, na który nigdy nie miałam czasu. Wróciłam też do siłowni. Na początku nie było tak różowo… Miałam rożne wzloty i upadki, ale jakoś udało mi się wytrwać. Najtrudniej było z dietą i jedzeniem, ponieważ jestem łakomczuchem. Lubię dobrze jeść i ładnie podane potrawy, zresztą sama też gotuję. Najtrudniej więc mi było przejść na dietę”, mówiła w VIVIE! w lutym.

Gwiazda zdradziła nam też przy okazji rozmowy, jak dokładnie wyglądają jej posiłki. „Wyeliminowałam słodycze, cukier, pieczywo, gluten, wszystko co niezdrowe. Jem w małych ilościach właściwie wszystko, poza tym produktami, które wymieniłam, ale nie jem też mięsa i ryb. Tylko białko roślinne – to wystarczy”, opowiadała nam Katarzyna Niezgoda.

I znów sprawdza się zasada, że przede wszystkim żyć trzeba zdrowo i z dużą dawką silnej woli. Której zazdrościmy… 

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.