Sabina Zięba 29 sierpnia 2017 09:00
1/8
Copyright @East News
1/8

Katarzyna Zielińska kończy dziś 38 lat! Ostatnio aktorka ma dobrą passę w swoim życiu - jeszcze w tym roku urodzi się jej drugie dziecko, a równocześnie może liczyć na wiele korzystnych propozycji zawodowych. Przez lata przeszła również niesamowitą metamorfozę - od czasu jej początków w serialu „Barwy szczęścia” znacznie eksperymentowała ze swoim wizerunkiem, a także schudła kilkanaście kilogramów, co zawdzięczała częstym wizytom na siłowni. Sama w wywiadzie dla VIVY! stwierdziła: „Mam świadomość, że popracowałam nad sobą, ale po kompleksach, z których się wyleczyłam, przyszły kolejne, bo nic w przyrodzie nie ginie (śmiech). Wiele osób uważa, że jestem taką mocną kobietą. I zazdroszczą mi tego. A ja jestem krucha w środku”.

Polecamy też: Oto dlaczego Katarzyna Zielińska zrezygnowała z "Barw Szczęścia". Aktorka jest w ciąży!

Najistotniejszą zmianę przeszła jednak w 2007 roku, kiedy to Ilona Łepkowska, autorka scenariusza serialu „Barwy szczęścia”, namówiła Zielińską do zmiany wizerunku i przefarbowania włosów na rudo. Dzięki temu zaczęła otrzymywać coraz więcej propozycji zawodowych, a fryzura stała się jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda bardzo długa szukała swojego stylu, lecz teraz już zawsze podczas oficjalnych wyjść prezentuje się elegancko i z klasą. Zobacz w naszej galerii, jak zmieniła się z biegiem lat!

2/8
Katarzyna Zielińska, 2003 rok
Copyright @East News
2/8
3/8
Copyright @East News
3/8
4/8
Copyright @East News
4/8
5/8
Katarzyna Zielińska, 2010
Copyright @East News
5/8
6/8
Copyright @East News
6/8
7/8
Copyright @East News
7/8
8/8
Copyright @East News
8/8

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.