Katarzyna Zielińska, Viva! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
O TYM JEST GŁOŚNO

Oto dlaczego Katarzyna Zielińska zrezygnowała z "Barw Szczęścia". Aktorka jest w ciąży!

Gabriela Czernecka 31 lipca 2017 13:00
Katarzyna Zielińska, Viva! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Katarzyna Zielińska jest w ciąży! Aktorka znana z roli Marty Walewskiej w „Barwach szczęścia” spodziewa się dziecka. Jak podaje „Party” jeszcze w tym roku Kasi Zielińskiej urodzi się drugie dziecko. Przypomnijmy, że aktorka jest już mamą dwuletniego chłopca Henryka. Jest on owocem związku gwiazdy z finansistą, Wojciechem Domańskim. Czy tym razem na świecie pojawi się dziewczynka, a może Kasia Zielińska znów zostanie mamą chłopca?

Polecamy też: Nowa VIVA! Kasia Zielińska i Małgosia Socha: „Trzymamy się razem. A mówią, że w tej branży to niemożliwe”

Katarzyna Zielińska w ciąży

Katarzyna Zielińska to aktorka znana przede wszystkim z roli Marty Walewskiej w „Barwach szczęścia”. Jakiś czas temu menadżerka gwiazdy poinformowała, że bohaterka grana przez Kasię zniknie z ekranu. Nie stanie się to jednak z dnia na dzień i jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy będziemy mogli oglądać wątek Marty Walewskiej w serialu. Wielu zastanawiało się, skąd ta nagła decyzja aktorki. Co spowodowało, że postanowiła rozstać się z serialem, na fali którego wypłynęła?

Jak podaje „Party” powodem odejścia z serialu „Barwy szczęścia” jest fakt, że Kasia Zielińska jest w ciąży! Aktorka wraz z mężem Wojciechem Domańskim spodziewają się drugiego dziecka. „Dla Kasi macierzyństwo to pełna gama uczuć, od lęku po bezgraniczną, bezwarunkową miłość. Jak każda mama chce dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Dlatego dużo podróżuje z Heniem, chce, żeby był otwarty na świat i innych ludzi ” - mówi w wywiadzie dla „Party” przyjaciółka gwiazdy.

Jak na razie sama aktorka nie potwierdziła jeszcze tej informacji, choć fani przeglądając jej zdjęcia na Instagramie, już dopatrują się ciążowych krągłości. Dodatkowo informacje o ciąży Zielińskiej ma potwierdzać jej ostatnia aktywność na Instagramie u Anny Lewandowskiej. Trenerka zamieszczała na swoich mediach społecznościowych porady zdrowotne dla aktorki. Tym samym, według fanów,  Anna Lewandowska dodatkowo potwierdza ciążę Kasi Zielińskiej. To będzie drugie dziecko Katarzyny Zielińskiej. Wraz z mężem, Wojciechem Domańskim para wychowuje syna Henryka, który ma już dwa latka. 

Polecamy:  „Chyba zaryzykuję z tak...’’. Czy Katarzyna Zielińska podejmie wyzwanie Anny Lewandowskiej?

Kasia Zielińska w „Barwach szczęścia”

Kasia Zielińska jakiś czas temu poinformowała fanów, że rozstaje się z serialem „Barwy szczęścia”. Aktorka wcielała się w rolę Marty Walewskiej od 2007 roku! W serialu mieliśmy okazję oglądać graną przez nią bohaterkę od dziesięciu lat. Nadszedł moment, by Kasia Zielińska podjęła się innych wyzwań. O swojej decyzji poinformowała zarówno scenarzystkę, Ilonę Łepkowską jak i producenta, Tadeusza Lampkę. Fani gwiazdy mogą być jednak spokojni, bohaterka grana przez Kasię Zielińską nie zniknie z ekranu z dnia na dzień. Kasia Zielińska nie zamierza rezygnować z kariery aktorki, gwiazda po prostu podejmuje się nowych aktorskich wyzwań. Zagra w kilku warszawskich przedstawieniach teatralnych.

Polecamy: „Potrzebuje zmian. Czas na nowe projekty”. Katarzyna Zielińska po 10 latach odchodzi z „Barw szczęścia”

Mąż Kasi Zielińskiej - Kim jest Wojciech Domański?

Katarzyna Zielińska swoje życie prywatne stara się utrzymywać z dala od medialnego zgiełku. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek na Instagramie, gdzie mamy okazję podejrzeć, gdzie jeździ na wakacje czy w jakim nowym projekcie będziemy mieli okazję ją zobaczyć. Co wiadomo więc o mężu Kasi Zielińskiej? Wojciech Domański tak jak aktorka, pochodzi z Podhala. Para podobno poznała się jeszcze w przedszkolu, choć później ich drogi się rozeszły. Uczucie narodziło się między nimi w 2010 roku i od tamtej pory są nierozłączni. Wojciech Domański, mąż Kasi Zielińskiej, jest finansistą, absolwentem Harvardu.  

Para w 2013 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Wojciech Domański i Kasia Zielińska w 2015 roku  po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawił się syn pary, Henryk. Teraz według „Party”, Kasia Zielińska jest w drugiej ciąży. Jeszcze w tym roku aktorka po raz drugi zostanie mamą. 

Zobacz także: Małgorzata Socha i Kasia Zielińska w drodze. Hamburgery i szybkie samochody - to kochają najbardziej

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.