Paris Hilton, życiorys
Fot. Michael Tullberg/Getty Images
O tym się mówi!

Paris Hilton została po raz pierwszy mamą! ''To zawsze było moim marzeniem"

Okazuje się, że celebrytka nawet nie była w ciąży

Aleksandra Frankowska 25 stycznia 2023 19:27
Paris Hilton, życiorys
Fot. Michael Tullberg/Getty Images

Dziś wszyscy fani Paris Hilton wstrzymali oddech ze wzruszenia. Celebrytka i dziedziczka hotelowej fortuny podzieliła się niezwykłą wiadomością, że została mamą. Na świat przyszło pierwsze dziecko 41-latki i jej męża Cartera Reuma. Hilton zdradziła, jakiej płci jest jej dziecko. Według zagranicznych mediów skorzystała ze wsparcia surogatki, co skomentował Krzysztof Gojdź. "W Polsce szokuje, że dziecko rodzi surogatka. U nas to U nas to chleb powszedni".

ZOBACZ TEŻ: Taką biżuterię w latach dwutysięcznych nosiły Paris Hilton i JLo

Paris Hilton została mamą

To był wyjątkowy dzień dla Paris Hilton i jej męża. Para ogłosiła, że została rodzicami. Na świat przyszedł ich synek. Celebrytka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie maleńkiej dłoni chłopca, którą oplata jej. Obrazek jest po prostu magiczny.

Jesteś już kochany nie do opisania – napisała.

Paris Hilton nie była w ciąży

Według magazynu People Paris Hilton i Carter Reum skorzystali z pomocy surogatki. Dziedziczka zawsze marzyła o tym, aby zostać mamą. W końcu jej pragnienie się ziściło.

To zawsze było moim marzeniem, żeby zostać mamą. Jestem bardzo szczęśliwa, że Carter i ja się odnaleźliśmy. Jesteśmy podekscytowani założeniem rodziny, a nasze serca eksplodują z miłości do naszego syna – mówiła.

CZYTAJ TEŻ: Od ikony kiczu do kobiety sukcesu... Tak zmieniało się życie Paris Hilton. Dziś kończy 41 lat

Decyzję Paris Hilton skomentował dr Krzysztof Gojdź, który na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce czy w Europie szokuje jeszcze fakt, że można mieć dziecko urodzone przez surogatkę. Ale u nas w Stanach to chleb powszedni. Nikt nie wnika czy decyzja o surogatce wynika ze względów zdrowotnych, dbania o wygląd ciała, braku czasu, czy wygody. Najważniejsze jest szczęście i radość rodziców z nowego życia. Gratuluję Paris Hilton i Carterowi! Cieszę się z waszego szczęścia! Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę waszego synka – powiedział.

Rodzice nie zdradzili jeszcze imienia chłopca, ale spodziewamy się, że zrobią to niedługo w wielkim stylu. 

Paris Hilton, Carter Reum, 09.10.2021 rok
Fot. Todd Williamson/Peacock/NBCU Photo Bank via Getty Images

Paris Hilton i Carter Reum
Fot. Paris Hilton Instagram/@parishilton

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.