Paris Hilton, Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
Trendy 2022

Taką biżuterię w latach dwutysięcznych nosiły Paris Hilton i JLo

Dziś znów jest modna!

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2022 12:27
Paris Hilton, Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Im więcej błysku, tym lepiej, im więcej landrynkowych kolorów, tym piękniej. Taka biżuteria towarzyszyła nam w latach dwutysięcznych, a teraz ponownie robi furorę wśród kobiet z całego świata. Uwielbiały ją Jennifer Lopez, Paris Hilton czy Hilary Duff. Kiedyś mówiło się, że jest obciachowa, dziś znów uznawana jest za prawdziwy hit. O jakich modelach mowa?

ZOBACZ TEŻ: Od ikony kiczu do kobiety sukcesu... Tak zmieniało się życie Paris Hilton. Dziś kończy 41 lat

Choker z łańcuszka

Niedawno przeżywaliśmy powrót materiałowych chokerów, a teraz do łask wracają te z prawdziwych łańcuchów. Koniecznie zakończone charmsem z jakimś symbolem. Uwielbiała je Hilary Duff, a w ślad za nią, wszystkie nastolatki, które oglądały jej zdjęcia w Bravo Girl. Chokery z zawieszkami były dosłownie wszędzie. Teraz ponownie stają się największym hitem sezonu, który noszą wszystkie instagramerki.

Hilary Duff
Fot. Gregg DeGuire/WireImage

Cyrkonie i blask

W latach dwutysięcznych modne było wszystko to, co się świeciło. Brokat, cekiny, cyrkonie i kryształki robiły prawdziwy efekt WOW. Nie trzeb daleko szukać, aby znaleźć prawdziwą królową tego trendu. Paris Hilton cudownie odnalazła się w tamtym okresie, nosząc błyszczące kolie i cyrkoniowe kolczyki sięgające do ramion. I chociaż wówczas były to dość kiczowate elementy, teraz w nieco odmienionym stylu ponownie wracają do łask. Nosiłybyście?

Paris Hilton
Fot. David Keeler/Online USA

Duże koła

To trend, który w zasadzie nigdy nie odszedł. Kolczyki koła w złocie i srebrze noszone są od dekad. Największą ich fanką od zawsze była i Jest Jennifer Lopez. Ultracienkie, całkowicie odmieniające wizerunek twarzy, dodające nieco uroku latino. Modne i ponadczasowe, teraz wracają zarówno w klasycznych formach, jak i tych nieco unowocześnionych, z dżetami, koralikami, czy piórkami.

CZYTAJ TEŻ: Niesamowite ślubne kreacje Paris Hilton. Ile gwiazda miała sukienek?

Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Masz swoje ulubione trendy z tego okresu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…