Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na porzucenie kariery zawodowej. Wszystko przez kryzys...

„Nie mam jednak takiej silnej psychiki”

Olga Figaszewska 27 stycznia 2021 18:51
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek cieszy się ogromną sympatią widzów. Od początku istnienia serialu M jak miłość, wciela się w rolę jednej z głównych bohaterek. Losy Kingi Zduńskiej z zapartym tchem śledzą tysiące fanów. A od niedawna, aktorka może sprawdzić się także w nowej roli – prowadzącej programu Pytanie na śniadanie. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Katarzyna Cichopek nigdy nie ukrywała, że w jej małżeństwie nie brakowało trudnych momentów. W nowym wywiadzie zdradziła, dlaczego porzuciła karierę psychologa i opowiedziała o relacji z ukochanym. „Mam nadzieję, że jestem terapeutką dla męża”, mówi w rozmowie z Faktem.

Katarzyna Cichopek o małżeńskich kryzysach i pracy psychologa

Na parkiecie Tańca z Gwiazdami znalazła miłość. To tam Katarzyna Cichopek poznała swojego męża, Marcina Hakiela. Połączyło ich wielkie uczucie. W tym roku zakochani będą świętować 13. rocznicę ślubu. W tym czasie doczekała się dwójki wspaniałych pociech. W wywiadach podkreślają jednak, że życie nie zawsze bywa usłane różami. Oni także mają za sobą trudne chwile, ale za każdym razem udawało im się je przezwyciężyć.

„Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć ”, wspominała Katarzyna Cichopek kilka miesięcy temu w Fakt TV.

Ślubna sesja Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w VIVIE!, 2008 rok:

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, VIVA! 13/2012, VIVA! czerwiec 2012
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż pielęgnują swoją relację, rozmawiają ze sobą o wszystkim, ufają sobie. Łączy ich miłość, ale przede wszystkim przyjaźń i pasja do pracy. Takiego uczucia mogłoby im pozazdrościć wiele par.

„Ja i Marcin gramy do jednej bramki, jesteśmy zgranym duetem, tworzymy związek partnerski. Nie ma rzeczy, które robię tylko ja albo które robi tylko Marcin. Dzielimy się obowiązkami, jeśli któreś z nas ma więcej pracy, wtedy ta druga osoba bierze na siebie więcej zadań domowych”, dodała wówczas aktorka.

Nawzajem dodajemy sobie otuchy

W najnowszym wywiadzie dla Faktu, Katarzyna Cichopek przyznała, że jej wyuczony zawód pomaga jej w codziennym życiu i budowaniu relacji. Gwiazda ukończyła psychologię, ale nie kontynuowała swojej kariery.

„Chyba to nie jest droga, którą bym chciała podążać. Zwłaszcza że nie studiowałam psychologii klinicznej i jestem bardziej od psychologii społecznej. Takie osoby raczej nie terapeutyzują. Aczkolwiek gdy robią dalej specjalizację, jak najbardziej jest to możliwe, więc też bym mogła”, wyznała w rozmowie z Bartoszem Pańczykiem dla Faktu.

„Ja nie mam jednak takiej silnej psychiki, by brać na siebie trudne tematy innych. Mam nadzieję, że jestem terapeutką dla męża, bo on jest dla mnie terapeutą numer jeden i to mi wystarcza. Nawzajem dodajemy sobie otuchy”, dodała.

A my życzymy Katarzynie Cichopek i Marcinowi Hakielowi wszystkiego co najpiękniejsze!  

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.