O NICH JEST GŁOŚNO

„Jest przekochanym chłopakiem i właśnie tym mnie zauroczył”

Poznaj historię miłości Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza!

Olga Figaszewska 31 marca 2019 12:29

Ta informacja jakiś czas temu zaskoczyła fanów programu. Zwyciężczyni siódmej edycji i zwycięzca szóstej edycji Top Model są parą! Kasię Szklarczyk i Patryka Grudowicza połączyła miłość!  Zakochani o swojej historii opowiedzieli w programie Dzień Dobry TVN!

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz: historia miłości

Po raz pierwszy ich drogi połączyły się na sesji w Top Model.  I tutaj historia mogłaby się zakończyć, ale tak się nie stało!

Przed finałem Kasia robiła sesję na Madagaskarze. Pewnej nocy Patryk jej się przyśnił! Nie dawało jej to spokoju, dlatego z samego rana postanowiła, że po prostu do niego napisze! „Ja zrobiłam pierwszy krok, napisałam do niego. W zasadzie to był pierwszy raz, kiedy napisałam pierwsza do chłopaka, ale opłacało się. (…) Pamiętałam z programu, że jest bardzo skromną i sympatyczną osobą. Jak się kogoś nie zna, to patrzy się też na wygląd, a jest bardzo przystojnym mężczyzną. Stwierdziłam, że warto zaryzykować, poznam go, a nuż się dogadamy”, wyznała. Przejęła inicjatywę i zaproponowała spotkanie. Patryk myślał, że Kasia chce podpytać o jakieś sprawy związane z programem. Kilka godzin spędzili na rozmowie. Okazało się, że mają wiele wspólnego. Po prostu zaiskrzyło! „Od tamtego czasu spotykamy się prawie codziennie i może poprzez to poczułem, że to jest normalne i prawdziwe”, wyznał Patryk.

Wcześniej Kasia Szklarczyk niewiele wiedziała o Patryku. „Szczerze mówiąc, nie śledziłam kariery Patryka, ale gdy mi się przyśnił, obserwowałam go Instagramie i bardzo mi się podobał!”, wyznała modelka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Podczas ostatniego finału Top Model byli już razem. Informację o swoim uczuciu postanowili zachować w tajemnicy, chociaż już wtedy w mediach pojawiały się pierwsze spekulacje na temat ich relacji. „Słyszeliśmy pogłoski wśród znajomych, że nasz związek jest pod publikę. Nie chcieliśmy tego ujawniać”, dodała Kasia.

W końcu nie muszą ukrywać! „Ludzie zaczęli zauważać na naszych mediach społecznościowych, że gdzieś razem jesteśmy. Stwierdziliśmy, że pora się ujawnić”, dodaje Kasia. W Walentynki opublikowali sesję zdjęciową, która wyszła… przypadkowo. Kasia stanęła przed obiektywem uzdolnionego duetu fotografów KOTY2 Photostoryteller. Patryk był jej towarzyszem. Artyści zaproponowali parze, by zapozowali razem. „Wyszły faje zdjęcia. Stwierdziliśmy, że tymi zdjęciami pokażemy światu, że jesteśmy razem”, tłumaczyła modelka.

Dziś ich kariera nabiera tempa. Są dla siebie motywacją i inspiracją. Para zamieszkała razem i każdą wolną chwilę spędza wspólnie. „Jest przekochanym chłopakiem i właśnie tym mnie zauroczył. Mieszkamy razem już trzy miesiące. Bardzo szybko się dotarliśmy. Ja byłam w szoku, bo pierwszy raz zamieszkałam z chłopakiem i słyszałam opinię, że często się związki rozpadają, jak para postanowi zamieszkać razem. Nam to nawet wyszło na lepsze”, powiedziała Kasia Szklarczyk w materiale Dzień Dobry TVN. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.