O NICH JEST GŁOŚNO

„Nie przyszło mi to łatwo. Nigdy pierwsza nie pisałam do chłopaków”

Poznaj historię miłości Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza!

Olga Figaszewska 4 marca 2019 11:55

To już oficjalne. Zwyciężczyni siódmej edycji i zwycięzca szóstej edycji programu Top Model są parą! Kasię Szklarczyk i Patryka Grudowicza połączyła miłość!  Zakochani o swojej historii opowiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej w najnowszym wydaniu Dzień Dobry TVN!

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz: historia miłości

Po raz pierwszy ich drogi połączyły się na sesji w Top Model.  I tutaj historia mogłaby się zakończyć, ale tak się nie stało!

Przed finałem Kasia robiła sesję na Madagaskarze. Pewnej nocy Patryk jej się przyśnił! Nie dawało jej to spokoju, dlatego z samego rana postanowiła, że po prostu do niego napisze! „Nie przyszło mi to łatwo. Nigdy pierwsza nie pisałam do chłopaków”, wyznała. Przejęła inicjatywę i zaproponowała spotkanie. Patryk myślał, że Kasia chce podpytać o jakieś sprawy związane z programem. Kilka godzin spędzili na rozmowie. Okazało się, że mają wiele wspólnego. Po prostu zaiskrzyło!

Wcześniej Kasia Szklarczyk niewiele wiedziała o Patryku. „Szczerze mówiąc, nie śledziłam kariery Patryka, ale gdy mi się przyśnił, obserwowałam go Instagramie i bardzo mi się podobał!”, wyznała modelka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Podczas ostatniego finału Top Model byli już razem. Informację o swoim uczuciu postanowili zachować w tajemnicy, chociaż już wtedy w mediach pojawiały się pierwsze spekulacje na temat ich relacji. „Słyszeliśmy pogłoski wśród znajomych, że nasz związek jest pod publikę. Nie chcieliśmy tego ujawniać”, dodała Kasia.

W końcu nie muszą ukrywać! „Ludzie zaczęli zauważać na naszych mediach społecznościowych, że gdzieś razem jesteśmy. Stwierdziliśmy, że pora się ujawnić”, dodaje Kasia. W Walentynki opublikowali sesję zdjęciową, która wyszła… przypadkowo.

Kasia stanęła przed obiektywem uzdolnionego duetu fotografów KOTY2 Photostoryteller. Patryk był jej towarzyszem. Artyści zaproponowali parze, by zapozowali razem. „Wyszły faje zdjęcia. Stwierdziliśmy, że tymi zdjęciami pokażemy światu, że jesteśmy razem”, tłumaczy modelka.

Dziś ich kariera nabiera tempa. Są dla siebie motywacją i inspiracją. Para zamieszkała razem i każdą wolną chwilę spędza wspólnie.  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!