Kasia Sokołowska i Artur Kozieja
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O NICH JEST GŁOŚNO!

Kasia Sokołowska z ukochanym na czerwonym dywanie! Kim jest Artur Kozieja?

Pasują do siebie?

Weronika Kostyra 28 maja 2019 14:53
Kasia Sokołowska i Artur Kozieja
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Praca jest pasją Kasi Sokołowskiej. Jest cenioną reżyserką pokazów mody, jurorką programu „Top Model”, dyrektor artystyczną, ambasadorką polskich i zagranicznych marek. Robi to, co lubi. Ale poza pracą uwielbia celebrować życie razem z ukochanym. Gwiazda nie zdradza szczegółów swojego życia prywatnego i rzadko pokazuje się razem z ukochanym. Wczoraj zrobiła jednak wyjątek podczas gali Polskiej Rady Biznesu. Kim jest jej partner?

Kim jest partner Kasi Sokołowskiej?

Artur Kozieja, partner Kasi Sokołowskiej,  jest biznesmenem. Para jest razem ponad dwa lata, ale długo zwlekała ze wspólnymi publicznymi wyjściami. Jak udało nam się dowiedzieć Artur Kozieja przez wiele lat prowadził interesy w Londynie. Co ciekawe zna aż cztery języki – poza językiem ojczystym mówi po chińsku, rosyjsku i angielsku. Wszystko dlatego, że studiował za granicą. Ukończył prestiżowe uczelnie w Stanach Zjednoczonych i w Chinach. W Polsce zajmuje się między innymi branżą hotelarską. Jego najnowsza inwestycja to kompleks wypoczynkowy Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce w Karkonoszach. Kasia Sokołowska i jej partner wspierają się wzajemnie także zawodowo – gwiazda jest dyrektorem artystycznym hotelu.

Razem stanowią zgraną, lecz skrytą parę, dlatego ich wspólne wyjście na czerwony dywan wzbudziło poruszenie. Dopiero niedawno Kasia Sokołowska zdradziła w wywiadzie dla VIVY! swoje prawdziwe uczucia. „Ależ kocham, kocham rodzinę, kocham moich braci i kocham… mojego faceta Artura. Bardzo go kocham. Kocham też nową siebie, taką, która nauczyła się dawać sobie więcej oddechu, wyjeżdżać na urlopy, jeździć po świecie, jeść w różnych knajpkach. Uwielbiam jedzenie i takie wyprawy. Nauczyłam się po prostu celebrować życie. (…) Lubię tę zmienność. To moja „nieznośna lekkość bytu”. Tylko miłość i mój partner niech zostaną bez zmian”, powiedziała.

Stanowią piękną parę? 

nagrody Polskiej Rady Biznesu, Katarzyna Sokołowska, Artur Kozieja
Fot. ONS

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!