Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Sokołowska opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka i ujawniła jego płeć

„Szczęście <3”, napisała...

Rafał Kowalski 23 lipca 2022 11:50
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Nowy rozdział w życiu Kasi Sokołowskiej. Kreatorka pokazów mody i jurorka jednego z show TVN kilka dni temu została mamą. Do tej pory nie komentowała jednak informacji zdobytych przez serwis Plotek.pl. Wszystko zmieniło się dziś, dzięki jednemu zdjęciu…

Katarzyna Sokołowska – fotografia syna

„Szczęście <3”, tylko tyle i aż tyle, napisała Kasia Sokołowska pod pierwszym zdjęciem noworodka, które dodała do sieci. Na załączonej rano fotografii widzimy stópki dziecka wokół białej pościeli. Z hashtagów dowiadujemy się z kolei, że gwiazda urodziła chłopca.

Wielbiciele Katarzyny Sokołowskiej zostawili pod jej postem mnóstwo miłych komentarzy. „Żyjcie długo, szczęśliwie i w jak najlepszym zdrowiu. ❤ Cała Trójka!”; „Gratulacje kochani ❤️❤️❤️❤️ niech rośnie zdrowo” – to tylko niektóre z wpisów.

Czytaj także: Kasia Sokołowska o dzieciństwie: „Mogłam realizować moje pasje, co zaważyło na mojej przyszłości”

Kasia Sokołowska o macierzyństwie

Przypomnijmy, że 49-letnia mama wspominała będąc w ciąży, jak wyobraża sobie macierzyństwo. Jurorka Top model cieszy się, że doczekała się potomstwa właśnie w tym momencie życia, w którym jest. „Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów”, czytaliśmy w Twoim Stylu.

Życzymy dużo miłości! 

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja poznali się na randce w ciemno. Kim jest partner jurorki „Top model”?

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.