Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Świetna wiadomość dla fanów Kasi Kowalskiej. Córka gwiazdy wyszła ze szpitala!

Co jej dolegało?

Gabriela Czernecka 5 maja 2020 11:47
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Córka Kasi Kowalskiej wyszła ze szpitala! Zdjęcie Oli w maseczce ochronnej pojawiło się na jej Instagramie. Córka gwiazdy prawdopodobnie nie miała jednak koronawirusa. Co jej dolegało?

Ola Kowalska wyszła ze szpitala

Pod koniec marca w mediach społecznościowych Kasi Kowalskiej pojawił się poruszający apel. Wokalistka podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Jej córka Ola trafiła do jednego z londyńskich szpitali. „Dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację”, zaczyna swój poruszający apel Kasia Kowalska na Instagramie. „Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje nie potrafię płakać, choć dziś już wypłakałam wiele godzin, więc kochani jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu”, mówiła łamiącym się głosem.

Ola musiała być intubowana i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Kilka dni później podzieliła się z fanami bardziej szczegółowymi informacjami. Wyjawiła, że stan zdrowia Oli powoli się polepsza. Pod koniec kwietnia Kasia Kowalska opublikowała nowe zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. „Pierwszy prawie uśmiech. Pozdrawiam”, podpisała zdjęcie, dając fanom do zrozumienia, że stan Oli z każdym dniem jest lepszy. Dziś córka Kasi Kowalskiej wyszła ze szpitala

Na swoim Instagramie Ola Kowalska zamieściła zdjęcie w maseczce ochronnej. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie dziewczyna nie miała koronawirusa. Menedżer Kasi Kowalskiej zdradził, że choć miała przeprowadzany test na obecność Covid-19, wyszedł on negatywnie. Jak na razie nie wiadomo, co dolegało Oli. Wierzymy, że wkrótce sama przekaże nam kolejne dobre informacje i uspokoi jeszcze bardziej wszystkich fanów. 

Ola Kowalska
Fot. Instagram

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.