Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Gwiazda odwołała już pierwsze koncerty...

Co jej dolega?

Gabriela Czernecka 25 listopada 2019 19:10
Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Piosenkarka znana z takich utworów jak Antidotum, Coś Optymistycznego czy Spowiedź, odwołała planowane koncerty. O swojej decyzji poinformowała na oficjalnym profilu na Facebooku. Co dolega Kasi Kowalskiej?

Kasia Kowalska w szpitalu. Stan zdrowia

Kasia Kowalska trafiła do szpitala w sobotę 23 listopada. „Dochodzę do siebie pomału, imieniny w szpitalu pod dobrą opieką. Życzcie mi szczęścia i zdrowia”, napisała wówczas w social mediach Kasia Kowalska, zamieszczając przy tym zdjęcie ze szpitalnego łózka. Wówczas poinformowała także, że ze względu na stan zdrowia odwołuje zaplanowane na najbliższy tydzień koncerty. Chwilę później post jednak zniknął z jej Instagrama. 

Serwis Plejada.pl dotarł do menadżera artystki, który przekazał, że Kasia Kowalska trafiła do szpitala i przebywa tam z powodu choroby krtani. „Zaczęło się od zapalenia krtani w zeszłym tygodniu. Już wtedy musieliśmy przełożyć kilka wydarzeń i koncertów. Kasia była na antybiotyku, a w sobotę wieczorem trafiła do szpitala z dość poważnym osłabieniem”, mówił Maciej Durczak. 

W związku z chorobą piosenkarki, odwołane zostały wszystkie najbliższe koncerty z jej udziałem: „Dziś się dowiedzieliśmy, że Kasia musi jednak odpocząć, dlatego odwołujemy jej koncerty z tego tygodnia i przekładamy na nowe terminy, które podamy do informacji tak szybko, jak będzie to tylko możliwe”, przekazał plejadzie.pl Maciej Durczak.

Na oficjalnym profilu na Facebooku Kasi Kowalskiej pojawiło się także krótkie oświadczenie: „Niestety, choroba nie odpuszcza i z tego powodu jesteśmy zmuszeni przełożyć zaplanowane na ten tydzień koncerty Kasi Kowalskiej w Toruniu i Gdańsku.  Koncert w CKK Jordanki w Toruniu, który miał się odbyć w najbliższą sobotę 30.11 zostaje przełożony na 07.01.2020 r., a nowy termin koncertu w klubie Stary Maneż w Gdańsku to 04.01.2020. Wszystkie bilety zachowują ważność. Udział Kasi w koncercie „2. Tribute to…” w Krakowie zostaje odwołany. Wszyscy trzymamy kciuki za Kasię i jej szybki powrót do zdrowia. Rock House Entertainment”, czytamy. 

Artystce życzymy więc szybkiego powrotu do zdrowia! 

Gwiazdy, które przyznały się do depresji: Kasia Kowalska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Kasia Kowalska, Fryderyki 2019
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.