Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Kowalska przerwała milczenie! Mocne słowa o chorobie córki

Na co tak naprawdę chorowała jej córka?

Konrad Szczęsny 6 maja 2020 12:14
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Pod koniec marca Kasia Kowalska zamieściła w sieci nagranie, w którym poinformowała, że jej córka przebywa w jednym ze szpitali w Londynie i musiała zostać intubowana. Początkowo myślano, że na skutek zakażenia koronawirusem, jednak wokalistka ani tych informacji nie potwierdzała, ani im nie zaprzeczała. W ostatnich dniach wyszło na jaw, że powód hospitalizacji nie miał związku z szalejącą pandemią To wywołało burzę w sieci i falę negatywnych komentarzy pod adresem artystki. W końcu ona sama odniosła się do medialnej burzy. Co tak naprawdę dolegało Oli Kowalskiej?

Kasia Kowalska o stanie zdrowia córki Oli

46-latka zamieściła na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym skomentowała zamieszanie wokół doniesień o stanie zdrowia swojej córki. Opatrzyła je zdjęcie... własnoręcznie zrobionego sernika oraz wyłączyła możliwość komentowania. Słowa momentami są chaotyczne oraz przesycone ironią i sarkazmem. Wynika z nich, że Ola była zakażona... innym typem wirusa. Zachowaliśmy pisownię oryginalną.

„#kochani bardzo wam wspolczuje wszyscy jestesmy tacy zawiedzeni no jak mozna w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzec od innego ... przeciez to niesprawiedliwe najpierw podejrzewaja lekarze ze to ten a pozniej mowia ze nie ten ,okropienstwo ! Przeciez teraz nasze łzy i modlitwy stracily na wartosci ... jak smialas coreczko zachorowac jednak na cos innego ! ? Pisza do Ciebie pełni troski rodacy”, rozpoczęła rozemocjonowana Kasia Kowalska.

Po czym przytacza rozmowę, którą usłyszała, stojąc w kolejce. 

„Mam dla was jednak nadzieje przytocze rozmowe dwoch pań w kolejce ..Słyszala pani ze ta corka Kowalskiej nie miala tego koronawirusa ? A druga na to : Co pani powie a tak płakała jej matka ... no ale jak nie miala to moze jeszcze zachorować dodaje pani po chwili ....”, cytuje.

Wpis zakończyła cytatem ze znanego, nieżyjącego już pisarza.

„Jak mawial Janusz Głowacki :”Póki jest nadzieja na zemstę,można wiele przetrzymać.,, #milegodnia😘 #serniczek🍰😋#homemade”.

Na co chorowała Ola Kowalska?

Początkowo podejrzewano, że Ola Kowalska, na co dzień mieszkająca i studiująca w Londynie, trafiła do tamtejszego szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Jej sławna mama nie potwierdzała tych informacji ani im nie zaprzeczała. Dwa dni temu jej manager w rozmowie z serwisem Pudelek ujawnił, że wielokrotnie przeprowadzane testy wykluczyły zakażenie SARS-CoV-2. 

Na co zatem tak naprawdę chorowała Ola Kowalska? Tego nie wiemy. 23-latka opuściła już jednak szpital.  

Mocny wpis Kasi Kowalskiej na Instagramie o stanie zdrowia córki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kochani bardzo wam wspolczuje wszyscy jestesmy tacy zawiedzeni no jak mozna w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzec od innego ... przeciez to niesprawiedliwe najpierw podejrzewaja lekarze ze to ten a pozniej mowia ze nie ten ,okropienstwo ! Przeciez teraz nasze łzy i modlitwy stracily na wartosci ... jak smialas coreczko zachorowac jednak na cos innego ! ? Pisza do Ciebie pełni troski rodacy . Mam dla was jednak nadzieje przytocze rozmowe dwoch pań w kolejce ..Słyszala pani ze ta corka Kowalskiej nie miala tego koronawirusa ? A druga na to : Co pani powie a tak płakała jej matka ... no ale jak nie miala to moze jeszcze zachorować dodaje pani po chwili .... Jak mawial Janusz Głowacki :”Póki jest nadzieja na zemstę,można wiele przetrzymać.,, #milegodnia😘 #serniczek🍰😋 #homemade

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Kasia i Ola Kowalskie w sesji dla VIVY!, sierpień 2018:

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.