Fot. Instagram @kamilstochofficial
O tym się mówi

Kamil Stoch wywołał poruszenie napisem na nartach. Żona staje w jego obronie

Skoczek przekazał ważną wiadomość

Marcjanna Maryszewska 28 lutego 2022 11:55
Fot. Instagram @kamilstochofficial

W miniony weekend polscy skoczkowie pojawili się na konkursie Pucharu Świata w Lahti. Po wykonanym skoku Kamil Stoch zareprezentował napis na swoich nartach. Wiadomość skoczka wywołała poruszenie w mediach, a w obronie Kamila stanęła jego żona.

Osobisty przekaz Kamila Stocha

W weekend od 25 do 27 lutego miał miejsce konkurs Pucharu Świata w Finlandii. Nie zabrakło tam polskich skoczków, w tym oczywiście Kamila Stocha. Po oddanym skoku w czasie kwalifikacji pozował dla reporterów ze swoimi nartami, na których widać wiadomość napisaną odręcznie przez sportowca.

Subtelny przekaz oddaje stanowisko skoczka w sprawie obecnej sytuacji w Ukrainie.

Stop war. Better fight in sport (tłum. Stop wojnie. Lepiej walczyć w sporcie)” - czytamy na narcie Kamila Stocha.

Czytaj także: Andrzej Piaseczny zaapelował po rosyjsku: „Uratujcie siebie i nas wszystkich”

Kamil Stoch. Internauci komentują przekaz skoczka

Zdjęcia Kamila Stocha spotkały się z mieszanymi odczuciami ze strony internautów. Chociaż nie brakuje osób chwalących skoczka za piękny gest, tak niestety zetknął się również ze słowami krytyki. 

W pewnym wpisie zwrócono uwagę, że w konkursie Pucharu Świata wziął udział skoczek, który jawnie wspiera działania Władimira Putina. Jewgienij Klimow po skoku machał do fotoreporterów flagą Rosji naklejoną na rękawiczce. Ten fakt nie umknął uwadze fanów skoków, a w perspektywie wydarzeń z ostatnich dni wywołał w Internecie ogromne kontrowersje.

„Kamilu, ale nie fight in sport w jednym szeregu z kacapem. Na dziś zawiedliście mnie, wiernego kibica skoków. Zabrakło jaj” - skomentował internauta.

Kamil Stoch nie odniósł się jeszcze do tych słów, lecz póki co zrobiła to jego żona. Ewa Bilan-Stoch stanęła po stronie męża oraz w bardzo dosadny sposób odniosła się do niepochlebnego komentarza:

Sorry, ale niewiele wiesz o jajach mojego męża.”  

Źródło: Plejada.pl

Sprawdź również: Syn Beaty Tadli ruszył na granicę pomagać obywatelom Ukrainy: „Łzy napływają do oczu”

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Fot. Instagram/Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…