Kacper Kuszewski
Fot. East News
O NIM SIĘ MÓWI

Kacper Kuszewski naśmiewa się z Kożuchowskiej? „Nie chciałem skończyć w kartonach”

Aktor żegna się z serialem!

Monika Katarzyna Krupska 14 listopada 2018 08:40
Kacper Kuszewski
Fot. East News

Ta wiadomość zaskoczyła nie tylko fanów M jak Miłość. Po 18 latach pracy na planie serialu Kacper Kuszewski zdecydował pożegnać się z rolą Marka Mostowiaka! Aktor nie chciał dłużej odgrywać swojej roli, ale nie postąpił pochopnie i nie rzucił pracy z dnia na dzień. Swoje odejście zaplanował z wyprzedzeniem, bo jak dowiedział się jeden z dzienników nie chciał pożegnać się z rolą, w taki sposób, jak zrobiła to Małgorzata Kożuchowska! 

Kacper Kuszewski żegna się z M jak Miłość 

Dokładnie siedem lat temu z serialem M jak Miłość pożegnała się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka przez ponad dekadę wcielała się w żonę Marka, Hankę Mostowiak. Po latach zdecydowała pożegnać się z serialem. Producenci uśmiercili grającą przez Małgorzatę postać. Hania zginęła wjeżdżając autem w kartony... 

Śmierć Hanki nie tylko nie umknęła nikomu na uwadze, ale i stała się jednym z głównych tematów do rozmów na planach. Aktorzy rozstając się z rolą nie chcieli, aby ich bohater umierał w podobny sposób. Bo internauci do dzisiaj sceny nie zapomnieli. Gdy Kuszewski podjął decyzję o zakończeniu współpracy z serialem, to również owy wątek poruszył. 

„Gdy ludzie na ulicy zaczęli do mnie mówić „panie Marku”, to zapaliła mi się w głowie czerwona lampka. W końcu powiedziałem sobie, że wreszcie nadszedł czas, by zniknąć z ekranu. Nie ukrywam, że serial zapewnił mi finansową stabilizację. Poza tym nie musiałem biegać na castingi i latami czekać na role. Jestem szczęściarzem”, swoją decyzję Kacper skomentował w Fakcie. 

Dodał, że zaplanował odejście i pozwolił produkcji na rozsądne zakończenie jego wątku, co bardzo go cieszy. „Dzięki temu można było tak poprowadzić wątek Marka w scenariuszu, by wszystko miało sens. Nie chciałem nagle zapaść na jakąś nieuleczalną chorobę albo skończyć w wypadku w kartonach”, wyznał. 

Ostatni odcinek z Kacprem Kuszewskim został wyemitowany we wtorek, 13 października. Oglądaliście?  

Kacper Kuszewski
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski, VIVA! luty 2005
Fot. Robert Wolański

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.