Justyna Żyła
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła jest zakochana?! Blogerka układa sobie życie na nowo?

„Od pewnego czasu regularnie spotyka się z pewnym mężczyzną”

Olga Figaszewska 1 maja 2019 06:45
Justyna Żyła
Fot. Instagram

Po rozstaniu z mężem Justyna Żyła wkroczyła do show-biznesu. Wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy, założyła kanał kulinarny, a potem próbowała swoich sił na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Jej przygoda z tanecznym show ostatecznie się zakończyła. Blogerka wróciła do codziennych obowiązków, ale jak donoszą media w jej życiu szykuje się kolejna rewolucja. Czy Justyna Żyła jest gotowa na miłość?

Justyna Żyła jest w związku?

Justyna Żyła nie ukrywa, że nie wielu mężczyzn walczy o jej uwagę. W rozmowie z Faktem wyznała, że w tym momencie nie interesuje jej wchodzenie w nowy związek. Ma projekty i plany, którym chce się poświęcić. Ale przede wszystkim jest zaangażowana w wychowanie dwójki swoich pociech: 12-letniego Kuby i siedmioletniej Karoliny.

„Mam dość mężczyzn! Po sesji w Playboyu, którą chętnie bym kiedyś powtórzyła, dostaję czasem propozycje matrymonialne np. w Internecie na Instagramie. Zapraszają mnie na kawę i czasem piszą pikantne rzeczy, ale żaden mężczyzna nie ma u mnie szans. Nie piszcie do mnie ani mnie nie swatajcie!”, wyznała.

Blogerka po zakończonej przygodzie z programem wróciła do rodzinnej Wisły. Ale jak donosi portal Pomponik.pl, Justyna Żyła spotyka się z regularnie z pewnym mężczyzną, którego poznała na planie Tańca z Gwiazdami.

„Początkowo nie zwracała na niego uwagi, jednak on nie odpuszczał i otoczył ją opieką podczas pobytu w Warszawie. Ona chcąc mu podziękować, zaprosiła go do swojego domu na niedzielny obiad. Jej rodzice bardzo go polubili i wręcz pchają córkę w jego ramiona. Uważają, że to najwyższy czas, aby znów ułożyła sobie życie”, mówi informator portalu.

Podobno znajomy Justyny Żyły bardzo polubił jej dzieci. Wszystko wskazuje na to, że tych dwoje połączyły podobne doświadczenia. W ostatnim czasie to na jego wsparcie blogerka mogła liczyć najbardziej.

„Nie można nazwać tego związkiem, ale czuć, że mają się ku sobie. (…) Podobno jest facetem po przejściach i doskonale rozumie jej problemy. Bardzo ją wspierał podczas programu jak i po nim”, czytamy na pomponik.pl.

Mamy nadzieję, że Justyna Żyła w końcu będzie szczęśliwa i otworzy się na miłość. 

Justyna Żyła
Fot. Instagram

Justyna Żyła, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?