Jurek Owsiak, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jurek Owsiak zakażony koronawirusem. Szef WOŚP ma do swoich fanów tylko jeden apel 

Jaki jest stan jego zdrowia?

Gabriela Czernecka 21 października 2020 09:55
Jurek Owsiak, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jurek Owsika ma koronawirusa. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował o tym swoich fanów w mediach społecznościowych. Wystosował także pewien apel, w którym ma do wszystkich pewną prośbę. Jaki jest stan jego zdrowia? Poznajcie szczegóły. 

Jurek Owsiak ma koronawirusa

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakażony koronawirusem. We wpisie w mediach społecznościowych poinformował, że pierwsze objawy, jego zdaniem typowe dla grypy poczuł w piątek: „Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny”, czytamy w jego wpisie. 

Jurek Owsiak pisze wprost, że jest przykładem tego, że koronawirus przybiera bardzo różną formę: „Nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie”, apeluje. Przestrzega także, że jak widać, zagrożenie stale jest wokół nas, więc należy o siebie dbać i przestrzegać obostrzeń „Mimo że podczas naszej pracy przestrzegamy zasad bezpieczeństwa (...), to jednak nie ustrzegliśmy się koronawirusa”, pisze. „Teraz oczywiście poddam się wszystkim czynnościom, które nakłada na mnie ten pozytywny wynik testu”, zapowiedział. 

We wpisie podziękował także wszystkim, którzy walczą z koronawirusem na pierwszej linii frontu. Niezmienne pozdrowienia i szacunek dla wszystkich lekarzy, pracowników szpitali, ratowników, całego personelu medycznego za ich nieprawdopodobnie ciężką i ważną pracę. Wszystkich cierpiących - mocno tulimy do serca. Walczymy”, kończy Jurek Owsiak.

Życzymy mu dużo zdrowia!

Testy rozpoznały koronawirusa. Ostatni tydzień był dla mnie i dla Fundacji bardzo pracowity -między innymi robiliśmy...

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Wtorek, 20 października 2020

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.