Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa przyznała się do choroby:  „Zauważyłam u siebie puchnięcie...”

To kolejna gwiazda cierpiąca na tę samą dolegliwość

Rafał Kowalski 23 grudnia 2018 07:05
Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Nie pamiętamy czasu, w którym tyle gwiazd cierpiałoby na tę samą przypadłość.. O problemach z tarczycą mówili do tej pory: Monika Pyrek, Kayah, Rafał Maślak, Agnieszka Włodarczyk czy Maffashion. Teraz do grona sław, które muszą na siebie uważać dołączyła Julia Wieniawa. Aktorka młodego pokolenia niespodziewanie przyznała się do problemu, z którym zmaga się coraz więcej osób.

Julia Wieniawa o niedoczynności tarczycy

O niedoczynności tarczycy 19-latka pierwszy raz od lekarza usłyszała pod koniec wakacji. „O niedoczynności dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam”, napisała Wieniawa na Instagramie.

Słowa Julii Wieniawy wywołały lawinę komentarzy i wielu zapytań ze strony fanek. Aktorka ujawniła więc, jak radzi sobie z problemem. „ Z dietą stara mi się pomagać moja trenerka. Mówi mi, że nie powinnam jeść glutenu”, napisała 19-letnia gwiazda i dodała, że powinna też ograniczać nabiał, pić na czczo wodę z cytryną i rolować opuchniętą twarz. Niestety ze względu na uprawiany zawód, Julia Wieniawa nie ma na wszystko czasu. Najczęściej gwiazda ratuje się herbatą z pokrzywy, która również poprawia jej samopoczucie.

Musimy przyznać, że jesteśmy zdumieni wyznaniem Julki, która do tej pory nigdy nie skarżyła się na żadne dolegliwości. A te związane z tarczycą powoli można nazwać plagą... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa stylizacje 2018 roku
Fot. Cannes/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.