Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa przyznała się do choroby:  „Zauważyłam u siebie puchnięcie...”

To kolejna gwiazda cierpiąca na tę samą dolegliwość

Rafał Kowalski 23 grudnia 2018 07:05
Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Nie pamiętamy czasu, w którym tyle gwiazd cierpiałoby na tę samą przypadłość.. O problemach z tarczycą mówili do tej pory: Monika Pyrek, Kayah, Rafał Maślak, Agnieszka Włodarczyk czy Maffashion. Teraz do grona sław, które muszą na siebie uważać dołączyła Julia Wieniawa. Aktorka młodego pokolenia niespodziewanie przyznała się do problemu, z którym zmaga się coraz więcej osób.

Julia Wieniawa o niedoczynności tarczycy

O niedoczynności tarczycy 19-latka pierwszy raz od lekarza usłyszała pod koniec wakacji. „O niedoczynności dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam”, napisała Wieniawa na Instagramie.

Słowa Julii Wieniawy wywołały lawinę komentarzy i wielu zapytań ze strony fanek. Aktorka ujawniła więc, jak radzi sobie z problemem. „ Z dietą stara mi się pomagać moja trenerka. Mówi mi, że nie powinnam jeść glutenu”, napisała 19-letnia gwiazda i dodała, że powinna też ograniczać nabiał, pić na czczo wodę z cytryną i rolować opuchniętą twarz. Niestety ze względu na uprawiany zawód, Julia Wieniawa nie ma na wszystko czasu. Najczęściej gwiazda ratuje się herbatą z pokrzywy, która również poprawia jej samopoczucie.

Musimy przyznać, że jesteśmy zdumieni wyznaniem Julki, która do tej pory nigdy nie skarżyła się na żadne dolegliwości. A te związane z tarczycą powoli można nazwać plagą... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa stylizacje 2018 roku
Fot. Cannes/EAST NEWS

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.