Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Żona Krzysztofa Ibisza jest niemal 30 lat od niego młodsza. Teraz wyjawiła, z czym miała problem

„Są momenty, kiedy czuć tę różnicę wieku...", zaczęła

Karol Sowa 21 kwietnia 2023 09:56
Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA

Joanna (Kudzbalska) Ibisz jest o niemal 30 lat młodsza od swojego męża. Trzeciej żonie słynnego prezentera jednak to nie przeszkadza. Co więcej, zakochani doczekali się też syna, którego nazwali Borys. I choć dzisiaj są bardzo szczęśliwi, to zdarzają się momenty, w których odczuwa różnicę wieku. Ukochana Krzysztofa Ibisza wyjawiła, co dokładnie jej przeszkadza. 

Joanna Kudzbalska Ibisz szczerze o relacji z Krzysztofem Ibiszem

W rozmowie z portalem JastrząbPost Joanna Ibisz postanowiła opowiedzieć o relacji z mężem. Na początku wróciła jednak pamięcią do ich pierwszego spotkania. „To wydarzyło się w klubie sportowym. Trenerka, z którą trenowałam, znała Krzysztofa. Zaczęliśmy rozmawiać, bo on akurat ćwiczył. Zrobił dobre wrażenie, pozytywne. Rozmawialiśmy o jodze. […] Nie wiem, czy był zainteresowany, czy udawał zainteresowanie, ale rozmawialiśmy o jodze bikram. I w sumie to jakoś się to potem potoczyło", mówiła. 

Dodała również, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy tylko stanęli na swojej drodze, nie mogli o sobie zapomnieć. „Krzysztof zawsze w każdym wywiadzie mówi, że od pierwszego wejrzenia i faktycznie mogło tak być. Natomiast ja myślę, że nam pomogła pandemia… Szczęście w nieszczęściu. On wtedy miał bardzo mały pracy ze względu na to, co się działo, więc mieliśmy dla siebie dużo czasu. Czasu na rozmowy, przebywanie razem, gotowanie, spacery. Myślę, że to dzięki temu jesteśmy razem. Przez to, że był ten czas", opowiadała Joanna Ibisz. 

CZYTAJ TEŻ: „Cztery karaty szczęścia". Beata Kozidrak jest zaręczona!

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska, 2022 rok

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. Kurnikowski/AKPA

Joanna Kudzbalska Ibisz o różnicy wieku między nią a Krzysztofem Ibiszem

W tym samym wywiadzie żona dziennikarza została zapytana o to, czy przeszkadza jej fakt, że jest dużo młodsza od swojego partnera. Joanna odpowiedziała, że są momenty, w których widzi różnice pokoleń, jednak nie ma z tym żadnego problemu. „Są momenty, kiedy czuć tę różnicę wieku. W większości raczej jej nie czuć. Na pewno jest to jakieś przełamanie, bo w naszej kulturze nie jest to dobrze postrzegane. To się powoli zmienia, ale jednak patrzy się na to w różny sposób… Najpierw musiałam się trochę przełamać, ale potem, gdy zauważyłam, że w codzienności tego tak nie czuję, to przestało mi to, w jaki sposób przeszkadzać", przyznała.

Opowiedziała również o tym, jak zareagowały ich rodziny na ten związek. Okazuje się, że „dobrze. Zawsze reagują dobrze na wszystkich moich nowych znajomych. Zawsze są dla nich mega mili, bardzo gościnni. Tak samo było z Krzysztofem", podsumowała. 

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gabriela Muskała spakowała walizki i wyjechała od Zbigniewa Zamachowskiego. „Potrzebowałam tego"

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska, 2023 rok

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska, 2022 rok

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?