O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Racewicz szczerze o zwolnieniu z Telewizji Polskiej

Słowa prezenterki zaskakują

Konrad Szczęsny 21 marca 2018 14:00

Zwolnienie Joanny Racewicz z Telewizji Polskiej wywołało w mediach niemałe poruszenie. Dziennikarka przez lata była jedną z twarzy publicznego nadawcy i wydawało się, że jeszcze długo to się nie zmieni. Jednak w połowie marca okazało się, że prezenterka została zawieszona z powodu... lokowania produktu na Instagramie! Aż do teraz gwiazda nie komentowała jednak tej sprawy.

Joanna Racewicz nie wróci do Pytania na śniadanie?

Choć początkowo mówiono, że nieobecność Joanny Racewicz w Pytaniu na śniadanie jest chwilowa, szybko okazało się, że włodarze Telewizji Polskiej nie zamierzają przywracać dziennikarki do pracy.

„Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program »Pytanie na śniadanie«. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki »Pytanie na śniadanie« do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej’’, podkreślono w oficjalnym komunikacie.

Przypomnijmy, że wszystkiemu były winne posty na Instagramie, w których prezenterka chwaliła się dietą pudełkową, z której korzysta.

Joanna Racewicz o zwolnieniu z TVP

Słowa, które padły z ust Joanny Racewicz w najnowszym wywiadzie, z pewnością nie poprawią jej stosunków z TVP.

„Mogę powiedzieć tylko tyle, że pewnie szykują się zmiany w moim życiu. Potknąć się można o różne rzeczy, można się potknąć o kłodę, spaść można z wysokiego konia, ale z kucyka i o pudełka? Nie...”, wyznała w rozmowie z serwisem Party.pl.

Dziennikarka opisała również, jaka była reakcja jej synka, gdy wróciła do domu tuż po tym, gdy dowiedziała się o zawieszeniu jej w pełnieniu obowiązków.

„Mam ogromną motywację dzięki mojemu synkowi. Muszę przyznać, że rzeczywiście wróciłam w nie najlepszym stanie emocji. Mój syn wtedy powiedział mi: „Nie martw się mamusiu. Ze wszystkim damy sobie radę, a w razie potrzeby rozbiję świnkę skarbonkę”, zdradziła dziennikarka.

Będzie Ci brakowało Joanny Racewicz w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.