Kayah, Joanna Przetakiewicz, VIVA!
Fot. Piotr Porębski/Metaluna, Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz zaprosiła na swój ślub byłą żonę narzeczonego!

Na liście gości znalazła się Kayah

Redakcja VIVA! 24 września 2020 10:30
Kayah, Joanna Przetakiewicz, VIVA!
Fot. Piotr Porębski/Metaluna, Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens planują pobrać się w Grecji. Z pewnością oboje już nie mogą doczekać się tej wielkiej chwili, która zresztą nastąpi już niedługo. Na liście gości znalazło się wiele dużych nazwisk polskiego show-biznesu, jednak obecności pewnej osoby fani mogli się nie spodziewać. Dowiedz się, kogo słynna polska projektantka postanowiła jednak zaprosić na swój ślub!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wkrótce wezmą ślub w Grecji

Para poznała się sześć lat temu podczas balu dziennikarzy. "Tańczyłam jak szalona i Rinke napisał do mnie następnego dnia: jezu, co za energia!", zdradziła Przetakiewicz w programie DDTVN. Nie spotkali się jednak od razu. Los połączył ich po ponad roku. Projektantka zaprosiła go na własną imprezę. Odkryli, że świetnie się dogadują. Tak ich relacja zaczęła się zacieśniać. 

„Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie. (…) Nigdy nie lubiłem świąt. To były dla mnie koniec roku, zmęczenie, uciekanie do ciepłych krajów od wielu, wielu lat. A teraz nie mogę się ich doczekać!", opowiadał o swojej miłości Rooyens w rozmowie z Mateuszem Hładkim. Para miesiąc temu oficjalnie ogłosiła, że niebawem przypieczętują związek i wezmą ślub. W związku z tą szczęśliwą okazją szykuje się oczywiście nieskromne wesele. 

Joanna Przetakiewicz zaprosiła na swój ślub kogoś zupełnie niespodziewanego

Ceremonia zaślubin Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa odbędzie się na początku października w Grecji. Portal Party podaje, że para młoda oraz ich goście mają świętować przez trzy dni. Wśród gości znalazło się wiele znanych nazwisk, ale jednego z nich niektórzy mogli się nie spodziewać. Projektantka mody zaprosiła na ślub byłą żonę swojego przyszłego męża. Jej obecność na ceremonii potwierdził informator Pudelka. "Rinke i Joasi zależy na dobrych relacjach z Kayah. Cenią ją jako kobietę i artystkę. Poza tym uważają, że to w dobrym stylu pokazać, że ich relacje są z klasą", powiedziała osoba z otoczenia pary.

Okazuje się, że Kayah i Joanna Przetakiewicz utrzymują ze sobą bardzo dobre stosunki. Pojawiają się nawet głosy, że artystka zaprzyjaźniła się z obecną partnerką Rinke Rooyensa. W czerwcu tego roku projektantka mody została zaproszona do udziału w audycji Tu i teraz, prowadzonej przez polską wokalistkę. "Posłuchajcie audycji z kobietą petardą, kobietą rakietą, cudowną SuperENKą, która zachwyca mnie za każdym razem. Piękna ciałem i duchem! O zniewalającym uśmiechu i zaraźliwej, pozytywnej aurze", napisała Kayah na Facebooku. Aż miło podziwiać taką postawę. Obie panie wykazały się klasą, dojrzałością i szacunkiem. Nie pozwalają, żeby emocje takie jak zazdrość decydowały o ich relacjach.  

Tadam! Taki oto finał sezonu w moim „Tu i teraz”. Już dziś posłuchacie audycji w pełni z kobietą petardą, kobietą...

Opublikowany przez Kayah Środa, 24 czerwca 2020

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.