Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz wspomina związek z Janem Kulczykiem: „Dzięki niemu wjechałam na złotym koniu do wielkiego świata biznesu"

„Równość w związku to nie są pieniądze, tylko równe zaangażowanie", dodała

Karol Sowa 11 sierpnia 2022 09:59
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Joanna Przetakiewicz jest nie tylko projektantką, ale również bizneswoman. Z wykształcenia jest radcą prawnym, a od kilku lat prowadzi dom mody La Mania. W tym roku wydała również swoją książkę pod tytułem „Pieniądze szczęście dają”. Obecnie związana jest z Rinke Rooyensem, natomiast przed laty była zakochana w Janie Kulczyku. W jednym, z ostatnich wywiadów zdecydowała się opowiedzieć trochę więcej o szczegółach tamtej relacji.  

Joanna Przetakiewicz wspomina związek z Janem Kulczykiem 

Słynna bizneswoman w rozmowie z Martyną Wojciechowską na kanale „Dalej” na platformie YouTube wspomniała czasy, gdy była w związku z Janek Kulczykiem. Mówiła o początku, jak i końcu ich relacji. „Kiedy poznałam Jana, byłam 35-letnią, samodzielnie wychowującą trzech synów matką. Kobietą niezależną, wolną i z totalnie wolnym wyborem”, mówiła.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dominika Gwit z mężem zostaną rodzicami. Tak mówili o swojej miłości: „Nasz związek jest silny, bo się szanujemy”

Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Dodała również, że znajomość z nim otworzyła jej drzwi do miejsc, o których wcześniej mogła pomarzyć. „Żeby było jasne, nigdy nie zaprzeczam temu, że dzięki Janowi ja wjechałam na złotym koniu do wielkiego świata biznesu. Wręcz do świata koronowanych głów. (...) My mieliśmy spotkania o 15:00 z byłym prezydentem Niemiec, o 19:00 herbatę z królową i tak dalej... Prawdą jest jednak, że nawzajem daliśmy sobie bardzo dużo. Równość w związku to nie są pieniądze, tylko równe zaangażowanie. U nas tak było. Nigdy nie miałam kompleksu, że jestem jakimś Kopciuszkiem”, kontynuowała.  

W tej samej rozmowie wyznała, że w pewnym momencie musiała zmierzyć się z bardzo ciężkim okresem w jej życiu. „Nastąpił taki kryzys, że ja się rozstałam z Janem. Tydzień później on bardzo zachorował, a dwa lata później zmarł. Ileś razy musiałam sobie układać życie od nowa. Tych kryzysów było naprawdę bardzo dużo”, podsumowała Joanna Przetakiewicz.

Życie uczuciowe Joanny Przetakiewicz

W życiu zawodowym Joanna Przetakiewicz osiągnęła wiele, jednak w życiu prywatnym już nie miała tak kolorowo. W wieku 20 lat pierwszy raz wyszła za mąż. Po 16 latach małżeństwa para zdecydowała się na rozwód. Bardzo mocno przeżyła rozstanie z ukochanym. Sama kiedyś przyznała, że był to najtrudniejszy okres w jej życiu. Joanna Przetakiewicz została samotną matką trzech synów: Aleksandra, Filipa oraz Jakuba. 

W 2005 roku los się do niej uśmiechnął. Poznała najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Z czasem zakochali się w sobie, jednak nigdy nie wzięli ślubu. Niestety relacja zakończyła się po 10 latach. Niedługo potem przedsiębiorca zmarł z powodu powikłań po zabiegu kardiologicznym. W 2017 roku projektantka zaczęła spotykać się z Rinke Rooyensem. Jest on producentem, scenarzystą oraz reżyserem, który z pochodzenia jest Holendrem. 

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa zdobyła się na zaskakującą szczerość. Jej małżeństwo jest dalekie od ideału

Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Jan Kulczyk, VIVA!, sierpień 2015, 17/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…