Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit z mężem zostaną rodzicami. Tak mówili o swojej miłości: „Nasz związek jest silny, bo się szanujemy”

Jak czuje się przyszła mama?

Rafał Kowalski 10 sierpnia 2022 13:40
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Już za kilka miesięcy życie Dominiki Gwit-Dunaszewskiej i Wojciecha Dunaszewskiego odmieni się o 180 stopni. Para zostanie po raz pierwszy rodzicami, o czym poinformowali dziś rano. Przy okazji ogłoszenia tej radosnej wiadomości, przypominamy, jak poznali się zakochani i co mówili o swoim związku… Aktorka wyjawiła też, czy będzie pracować w ciąży.

Miłość Dominiki Gwit i jej męża – najważniejsze fakty i cytaty

Dominika Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski są jak ogień i woda. Ona uwielbia towarzystwo, on nie zawsze. „Goście w domu, pierogi na stół i kocham cały świat”, twierdzi aktorka. „Ja też kocham wszystkich, ale niekoniecznie codziennie w mojej przestrzeni prywatnej”, mówił nam z kolei jej mąż…

Zobacz też: Szczere wyznanie Dominiki Gwit: „Nie jestem na żadnej diecie od 7 lat. Leczę się od 7 lat”

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Pierwszy raz spotkali się w Konstancińskim Domu Kultury przy okazji premiery dramatu o tytule „2”. Rola Dominiki od początku zachwyciła Wojciecha, który trafił na przedstawienie, bo reżyserował je… jego brat! „Wojtek zaczął do mnie pisać. Na początku byłam sceptyczna, nie wiedziałam za bardzo, o co mu chodzi. Ale zaczął mnie zaskakiwać swoim inteligentnym poczuciem humoru. Zaintrygował mnie”, wspominała w VIVIE! aktorka.

„Nie chcąc wyjść na stalkera prześladującego gwiazdę, zasugerowałem, że nie będę się narzucał”, mówił z kolei Wojtek Dunaszewski. W końcu zabiegana Dominika Gwit zechciała się z nim spotkać. Kolejne tygodnie randkowali, nie mogąc nacieszyć się swoim towarzystwem.

Osiem miesięcy od poznania byli już zaręczeni. „22 czerwca 2017, po południu, w dzień moich 29. urodzin ja w dresie, rozmemłana, bo opalaliśmy się w ogródku, a ten klęka przede mną i mówi: „Jak nie z tobą, to z nikim innym”.

Pamiętam tylko tyle, że przytuliłam Wojtka, on klęczał, ja ryczałam jak głupia, wiedziałam tylko, że to jest ten moment, w którym trzeba powiedzieć „TAK”, i powtarzałam w myślach: Boże, a ja jestem w dresie”, opowiadała VIVIE!.

Siłą ich miłości jest to, że choć bardzo się od siebie różnią, pozwalają sobie na to. „Mamy różne charaktery, różne zainteresowania, każdy potrzebuje dużo przestrzeni i tę przestrzeń dostaje. Ten związek jest tak udany i silny, bo my siebie bardzo szanujemy. Kiedy Wojtek mówi, że biega i będzie biegał codziennie, bo to kocha, to ja mu nie powiem: „Teraz już nie możesz, kochanie”. Nawet przez myśl mi to nie przejdzie. Chcę, żeby był szczęśliwy”, tłumaczyła nam ulubienica widzów.

Ślub zakochanych miał miejsce 7 lipca 2018 roku. Niedawno od tego wydarzenia minęły cztery lata. Dziś cieszymy się, że rodzina pary wkrótce się powiększy.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Ciąża Dominiki Gwit – pierwsze szczegóły

Dziś rano na Instagramie aktorki przeczytaliśmy poniższe słowa: „Kochani, przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko”, czytaliśmy. „Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje”, napisała dalej przyszła mama.

Aktorka zdążyła już udzielić pierwszej wypowiedzi do jednego z portali. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Czekaliśmy na to długo. Cieszę się, że możemy się podzielić tą informacją ze światem”, powiedziała chwilę temu w rozmowie z Cozatydzien.tvn.pl. „Powiedziałam mężowi od razu, jak się dowiedziałam. Czuję się rewelacyjnie, jesienią będę pracować, później się zobaczy”, dodała.

Przy tej okazji życzymy Dominice i Wojciechowi spełnienia kolejnych, pełnych miłości, marzeń oraz szczęśliwego porodu. 

Sprawdź też: Dominika Gwit pokazała zdjęcie z mamą. Wyglądają jak siostry!

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?