Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z mamą. Wyglądają jak siostry!

Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Redakcja VIVA! 22 listopada 2020 13:52
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Zarówno popularność, jak i sympatię widzów zyskała w serialu Przepis na życie. Dominika Gwit pozytywnym nastawieniem do życia oraz piorunującą energią emanuje na ekranie, deskach teatru, jak i w mediach społecznościowych. Ze swoimi fanami utrzymuje stały kontakt na Instagramie, gdzie regularnie relacjonuje ważne momenty swojego życia. Tym razem opublikowała wspólne zdjęcie ze swoją mamą. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Panie wyglądają jak siostry!

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z mamą. Wyglądają jak siostry!

Aktorka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z fanami ważnymi momentami w jej życiu, promuje pozytywne nastawienie do życia, a także zaraża optymizmem. Jej profil kipi aż poczuciem humoru oraz szczęściem. Jednym z najczęstszych gości jest na nim mąż aktorki - Wojciech Dunaszewski. Dominika Gwit regularnie dzieli się z fanami wspólnymi chwilami ze swoim ukochanym. Tym razem serca jej obserwatorów skradła jednak inna osoba, która odgrywa w życiu aktorki ogromną rolę.

Dominika Gwit opublikowała na Instastories zdjęcie ze swoją mamą. Fotografia powstała w trakcie wspólnego spaceru nad morzem. Pani Hanna mieszka w okolicach Gdyni, skąd wywodzi się także jej córka. Aktorka do akwenów wodnych pała niezwykłym entuzjazmem, co z resztą łatwo zauważyć można obserwując jej profil na Instagramie. Nic więc dziwnego, że z ogromną radością wraca w rodzinne strony. Piękne, nadmorskie widoki tym razem udała się podziwiać ze swoją mamą. Od kiedy podzieliła wspólnym zdjęciem ze spaceru, fani nie mogą wyjść z podziwu. Mama Dominiki Gwit bez przeszkód mogłaby podawać się za jej siostrę!  

Dominika Gwit z mamą
Fot. Instagram @dominikagwit

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.