EN_01505926_0049, Joanna Opozda o kontaktach z teściową. Jakie relacje łączą ją z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską?
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Opozda po raz pierwszy szczerze o relacjach z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską

Jaką teściową jest mama Antka Królikowskiego?

Olga Figaszewska 20 grudnia 2021 12:51
EN_01505926_0049, Joanna Opozda o kontaktach z teściową. Jakie relacje łączą ją z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską?
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przygotowują się do najważniejszej roli. Wkrótce na świecie pojawi się ich pociecha. Dla małżonków to wyjątkowy czas. Cała rodzina nie może się doczekać narodzin pociechy aktorskiej pary. Małgorzata Ostrowska-Królikowska po raz drugi zostanie babcią! W jednym z ostatnich wywiadów Joanna Opozda zdradziła, jak wyglądają jej relacje z teściową.

Joanna Opozda o samopoczuciu w ciąży

Joanna Opozda już niedługo powita na świecie swoją pociechę. Aktorka w rozmowie z Plotkiem przyznała, że czas ciąży jet dla niej bardzo wymagający. Gwiazda walczyła z problemami zdrowotnymi. Sytuacja była poważna i Joanna Opozda większość czasu spędziła w łóżku.

„Później zaczęły się niestety problemy zdrowotne, bardzo poważne i tak naprawdę większość czasu spędziłam w łóżku, na patologii ciąży. […] Ciąża jest moją walką o przetrwanie, naprawdę, chcę tylko dotrwać do kolejnego dnia i niestety tak to wygląda. Wiem, że mówi się, że ciąża to nie choroba, ale w moim przypadku wiąże się z wieloma komplikacjami”, tłumaczyła.

Zobacz też: Ciężarna Joanna Opozda olśniewa na czerwonym dywanie. Towarzyszył jej dumny mąż Antoni Królikowski 

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, 2021
Fot. Mateusz Jagielski/East News
Joanna Opozda i Antonii Królikowski na Gali Marki Roku  2021

Joanna Opozda o relacji z teściową

Joanna Opozda skupiła się na tym, by zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo maluszka. To dla niej teraz najważniejsze. Z tego powodu rzadko widywała się z najbliższymi i ograniczyła w dużym stopniu kontakty towarzyskie. Wpłynęło to także na jej więź z teściową Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.

„Trochę siedzę jak w więzieniu, przykuta do łóżka. Nie jest to dla mnie wesoły czas. Nie widywałyśmy się jeszcze zbyt często, dlatego nie wiem, jaką jest teściową niestety, bo mamy za krótki staż”, zwierzyła się aktorka w rozmowie z Plotkiem.

Obie panie miały zawsze bardzo dobre relacje i nawiązała się między nimi wyjątkowa nić sympatii. „Mogę powiedzieć, że była super jeszcze przed tym, jak zostaliśmy małżeństwem”, zapewniała Joanna Opozda.

Z kolei aktorka przyznała, że w trudnym czasie zawsze mogła liczyć na swoją mamę. Nie urywa, że jest dla niej wzorem. „Jest wspaniałą matką i mam nadzieje, że jej dorównam, chociaż w niewielkim procencie”, wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Życzymy dużo zdrowia! 

Źródło: PlotekPlotek

Czytaj także: Joanna Opozda nie najlepiej znosi ciążę: „Mam duże problemy zdrowotne”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.