Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostaną rodzicami?
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami?! Sensacyjne doniesienia tygodnika

Para szykuje się do ślubu i... powiększenia rodziny

Ksenia Krasko 5 sierpnia 2021 11:54
Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostaną rodzicami?
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają za sobą burzliwy czas, ale doskonale poradzili sobie z kryzysem w związku i udowodnili, że prawdziwe uczucie pokonuje wszelkie trudności. Zgodnie z doniesieniami mediów, już niedługo powiedzą sobie „tak”, ale zmiana stanu cywilnego to nie jedyna rewolucja, jaka zajdzie w życiu zakochanych, ponieważ jeden z tygodników podaje, że już niedługo zostaną... rodzicami.

Joanna Opozda i Antek Królikowski - ślub

Kiedy pod koniec zeszłego roku paparazzi przyłapali Antka Królikowskiego i Joannę Opozdę na wspólnym wyjeździe, było już jasne, że para pokonała kryzys i rozwija swoją relację na nowo. Nie afiszowali się z tym w mediach i na portalach społecznościowych, ale dość szybko pojawiły się plotki, że planują ślub.

Na początku lipca portal Pudelek poinformował, że urodzinowa impreza Joanny Opozdy była jednocześnie jej wieczorem panieńskim. Serwis wyjawił też szczegóły ceremonii – jeszcze w tym miesiącu para weźmie ślub w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a wesele w gronie bliskich zorganizują w pałacu w Zdunowie.

Zobacz też: Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego zbliża się wielkimi krokami! Na jaw wychodzą kolejne szczegóły

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego - szczegóły ceremonii
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Para nie komentowała żadnych doniesień na swój temat, ale aktor oficjalnie potwierdził, że się oświadczył. Zrobił to podczas Festiwalu im. Pawła Królikowskiego, kiedy ze sceny zwrócił się do ukochanej. „Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas! Nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał”, przekazał wtedy na całą Polskę. Niedługo potem Joanna Opozda podzieliła się z fanami zdjęciem pierścionka.

Zobacz też: Joanna Opozda po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy. Antek Królikowski ma gest! Brylant jest ogromny

Joanna Opozda jest w ciąży? Doniesienia mediów

Jeszcze nie opadły emocje związane z doniesieniami o ślubie, a już pojawiły się kolejne. Jeden z tygodników twierdzi, że Joanna Opozda jest w ciąży. „Mama Antka ma jeszcze jeden powód do radości! Jest już babcią Józia, wnuka, którego dał jej młodszy syn Jan i jego partnerka. A teraz maleństwa oczekują też Joasia i Antek”, donosi „Na żywo”.

Według tygodnika, Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest szczęśliwa, że syn znalazł miłość swojego życia i chce się ustatkować. „Na żywo” informuje również, że ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego ma odbyć się 8 sierpnia, już w tę niedzielę.

Serdecznie gratulujemy! 

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…