Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy i usunęła pieprzyki
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Moro zdradziła płeć swojego trzeciego dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Kostyra 6 października 2019 12:52
Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy i usunęła pieprzyki
Fot. East News

Joanna Moro niedawno ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży. „Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie”, napisała. Aktorka jest mamą dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego. Właśnie zdradziła, jakiej płci będzie trzecie dziecko!

Płeć dziecka Joanny Moro

Aktorka mocno dba o prywatność swojej rodziny, dlatego początkowo nie chciała ujawniać szczegółów ciąży W programie Pytanie na śniadanie uchyliła jednak rąbka tajemnicy i zdradziła, że tym razem na świat przyjdzie córeczka. „Media zgadły, ja nie wiedziała, ale rzeczywiście jest dziewczynka. Bardzo się cieszę! Nie ma jeszcze imienia, nie myślałam o tym, wymyślamy je razem z naszymi chłopakami. Na pewno będzie królewna. Jak się dowiedziałam, to umarłam ze szczęścia”, powiedziała.

Kiedy radosna nowina nie była już tajemnicą, Joanna Moro opublikowała też w Internecie emocjonalny wpis. „Przede mną szósty miesiąc ciąży, oby dalej tak pięknie i aktywnie! Powoli w mojej chłopiecej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku, wózeczku, o imieniu... to jest chyba najpiękniejszy okres, taki rozmarzony oczekiwaniem i przygotowaniami ... Nasza mała księżniczko czekamy na Ciebie!”, czytamy.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na dalsze wieści, a aktorce życzyć dużo zdrowia! 

Joanna Moro
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niestety komentarz jest przez Instagram blokowany , ciekawe ? W związku z tym muszę przekierować Was na swój facebook , bo tam jest normalnie post wyświetlony. Nowoczesne technologie i zabezpieczenia ;) spróbuje zaraz napisać w inny sposób , ale szkoda , bo to było moje i od serca i w chwili uniesienia i bardzo piekna i ważna dla mnie wiadomość ;(((( Hmmmm ... złośliwość rzeczy martwych !!! Tez tak mieliście ? Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło ? Co w tym poście jest niedozwolonym linkiem ???? Tym niemniej dziekuje super fotografowi @bastekczernek za namówienie mnie do pierwszej mojej sesji w ciąży !!! 🧡🧡🧡 Jest pięknie prawda ??? Dziekuje mojej kochanej ekipie studio @jagahupalo za stylizacje włosów @patrycjasierzputowska_makeup za cudny naturalny świetlisty Make Up @fotomoda.eu za stylizacje #instagramerror #pregnantstyle #pregnantbelly #sesjawciazy #profilaktykarakapiersi #pięknociąży #sexypregnant #sexywciazy #szczesliwakobieta #photoshootpregnant

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.